Reklamavimas ant automobilio: ar tai veiksminga?

Reklamavimas ant automobilio šiandien tikrai nėra naujiena, tačiau gana dažnai iškyla klausimas, ar toks reklamos būdas tikrai efektyvus, ir ar gali padėti pasiekti pačių geriausių rezultatų, ko paprastai ir tikimasi, kai svarstoma apie tam tikrą reklamos formą.

reklamavimas ant automobilioŽinoma, prieš pasirenkant tokį reklamos būdą, vertėtų pagalvoti apie tai, ar daug važinėjate automobiliu, ir kur tai dažniausiai darote. Jei dažniausiai važinėjate mieste, ir įvairiais reikalais tenka važinėti ne taip ir mažai, tokiu atveju, žinoma, reklama ant automobilio tikrai pasiteisins, ir galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais. Ar tai tikrai bus pats geriausias sprendimas, tai priklausys ir nuo to, kokios prekės ar paslaugos reklamuojamos, ir ar šią reklamą pamatys tikslinė auditorija. Žinoma, reklama ant automobilio tikrai patraukia dėmesį, ir tam tikrais atvejais tai iš tiesų gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

Skaityti straipsnį “Reklamavimas ant automobilio: ar tai veiksminga?” »

Energetinio naudingumo sertifikatas – dar vienas bereikšmis formalumas?

Energetinio naudingumo sertifikatas yra privalomas, kada norima parduoti arba išnuomoti savo būstą, taigi, neturime jokio pasirinkimo, ar atlikti reikalingus skaičiavimus, ar jų atsisakyti. Kad būtų nustatytas pastato energetinis naudingumas, teks kreiptis į įmones, kurios gali atlikti reikalingus skaičiavimus ir nustatyti, koks yra energetinis naudingumas. Naudingumo klasė parodo, ar būstas yra gana ekonomiškas, ir tai yra vienintelis dokumentas, kuris gali tai įrodyti.

energetinio naudingumo sertifikatasKartais būsto savininkai, norintys parduoti ar išnuomoti namą, kad įvairių formalumų yra gausybė, ir tai, žinoma, užtrunka bei kainuoja papildomai, taigi, ir naudingumo sertifikatas gana dažnai kelia pasipiktinimą. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad tai gali būti naudinga ir pačiam namo savininkui – juk tuo atveju, jei energetinio naudingumo klasė bus gana aukšta, tokiu atveju, žinoma, būsto kaina šoktels į viršų, taigi, būstą galima usparduoti arba išnuomoti savininkui pačia palankiausia kaina.

Skaityti straipsnį “Energetinio naudingumo sertifikatas – dar vienas bereikšmis formalumas?” »

Ekologiškas elektros energijos taupymo būdas

Norite gyventi ekologiškai? Jau senai svajojate kaip būtų galima sutaupyti elektros energiją? Energita jums gali pasiūlyti išeitį. Mes teikiame naujus, šiuolaikiškus sprendimus, kad pasaulis būtų švaresnis. Mes savo klientams siūlome tokius produktus, kurie padės ženkliai sumažinti energijos sąnaudas. Juk kasmet elektros energijos sąskaitoms mes išleidžiame vis daugiau ir daugiau pinigų, tai nėra ekonomiška, o be to kenkia mus supančiai aplinkai, kadangi yra išmetamas didesnis CO2 kiekis.

EnergitaSavo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius produktus, kurie padės tausoti elektros energiją ir mūsų žaliąją planetą:

  1. Energijos taupymo prietaisai, kurie padeda efektyviai taupyti elektros energijos sąnaudas;
  2. Bekatodinės apšvietimo lempos. Mažina elektros energijos išlaidas. Jos yra labai mažai žinomos, tačiau gaminamos jau 24 metus. Tokioje lemputėje visa reikalinga energija yra perduodama tiesiog per stiklą. Tai didelį potencialą turinti apšvietimo rūšis.
  3. Energoskopas. Šis prietaisas jums padės nustatyti kada ir kur elektros prietaisai veikia be reikalo, todėl galėsite džiaugtis mažesnėmis sąskaitomis;
  4. Prietaisas E-Cube. Tai šaldymo įrengimai, kurie veikia ciklais, jie išsijungia ir įsijungia , palaikydami reikiamą temperatūrą. Jei bus įdiegtas E-Cube ženkliai sumažės elektros sunaudojimo kiekis;
  5. Naujieji kuro taupymo prietaisai. Šie prietaisai yra skirti angliavandenilio kuro taupymui ir padeda sumažinti aplinkos taršą. Tai yra patvirtinta technologija, todėl nereikia bijoti ją naudoti.

Skaityti straipsnį “Ekologiškas elektros energijos taupymo būdas” »

Vertimų biuras patogiam bendradarbiavimui

Vertimų biuras ,,AJ Projects“ , tai yra kūrybinės dirbtuvės, kurios teikia aukštos kokybės paslaugas. Mes sprendžiame, bet kokio sudėtingumo užduotis, teikiame platų vertimo paslaugų asortimentą teik juridiniams, tiek ir fiziniams asmenims.

Vertimų biurasMes teikiame teik vertimo paslaugas žodžiu, tiek ir raštu iš daugelio pasaulio kalbų. Verčiame sutartis, nuostatus, ataskaitas ir techninius dokumentus. Dokumentus patvirtina notaras.

Privalumai, kuriuos jūs gausite jei kreipsitės į mūsų vertimų biurą:

  • Viskas bus atlikta laiku;
  • Jūs gausite kokybiškas paslaugas, kadangi pas mus dirba tik profesionalūs vertėjai;
  • Lanksčios kainos, jūs visada vertimo paslaugas gausite už realias kainas, todėl jums neteks permokėti;
  • Su mumis bendradarbiauti yra patogu.

Skaityti straipsnį “Vertimų biuras patogiam bendradarbiavimui” »

Katilai: kokį pasirinkti?

Gana dažnai iškyla klausimas, kokie katilai galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius – juk pasirinkimas šiandien nėra toks siauras, o tai, žinoma, ne visada palengvina apsisprendimą. Taigi, kaip išsirinkti patį tinkamiausią variantą?

katilaiPirmiausia vertėtų įvertinti tai, ar turite pakankamai katilui vietos, ir ar turėsite pakankamai erdvės sandėliuoti tam tikrą kurą. Kieto kuro katilas gali būti pačiu ekonomiškiausiu pasirinkimu, nes tokio įrenginio kaina bei jo išlaikymo kaina yra pati žemiausia. Žinoma, kieto kuro sandėliavimas paprastai užima ne tiek ir mažai vietos, tad reikėtų gerai pagalvoti, ar tam atrasite pakankamai vietos. deja, nors tokio katilo išlaikymas kainuoja pigiausiai, tačiau katilo kūrenimas nėra toks paprastas, kaip norėtųsi – malkas paprastai tenka kūrenti kas kelias valandas, taigi, tam reikia paskirti šiek tiek savo laiko, kurio stoka šiandien skundžiamasi ne taip ir retai. Taigi, prieš įsigyjant kieto kuro katilą, vertėtų apie tai pasvarstyti.

Elektrinis katilas paprastai kainuoja pigiausiai, ir jo priežiūra reikalauja mažiausiai dėmesio, tačiau toks pasirinkimas nėra pakankamai ekonomiškas, nes išlaikyti tokį katilą yra gana brangu. Dujinio katilo išlaikymas kainuoja pigiau, tačiau kasmet dujos brangsta vis labiau, taigi, ne visada galima numatyti, kiek visa tai gali kainuoti o metų ar kelių. Be to, dujinis katilas gali būti įrengiamas tik tose vietose, kur yra atvestos gamtinės dujos, taigi, šį sprendimą galima priimti tikrai ne visada.

Skaityti straipsnį “Katilai: kokį pasirinkti?” »