Perkraustymo paslaugos: už ar prieš?

Perkraustymo paslaugos gali būti puikia išeitimi, kuomet norima persikraustyti dar greičiau ir paprasčiau, tačiau kartais iškyla klausimas, ar vertėtų kreiptis į perkraustymo paslaugas teikiančias įmones, ar visus darbus atlikti savarankiškai.

perkraustymo paslaugosŽinoma, koks pasirinkimas gali būti geresnis, tai priklausys nuo to, kiek ir kokių daiktų reikės pervežti, ir gana dažnais atvejais atrodo, kad viskas yra kur kas paprasčiau nei yra iš tikrųjų: pradėjus kraustymosi darbus gana dažnai paaiškėja, kad tai nėra taip paprasta, ir kad tai atima ne tiek ir mažai laiko. Deja, laiko stoka šiandien yra viena dažniausių problemų, ir ne visada galima paskirti visą dieną kraustymosi darbams. Taigi, tokiu atveju tikrai gali praversti perkraustymo įmonių teikiamos paslaugos, ir viskas vyks kur kas paprasčiau.

Taip pat kartais pasvarstoma, kas yra pigiau: išsinuomoti tam tikrą transporto priemonę, pervežti daiktams bei baldams, ar kreiptis į perkraustymo paslaugas teikiančias įmones. Gana dažnai pastebima, kad pastarasis variantas kainuoja kur kas pigiau, be to, tokių įmonių darbuotojai gali padėti jums saugiai supakuoti krovinius, kuriuos reikia pervežti į tam tikrą vietą.

Skaityti straipsnį “Perkraustymo paslaugos: už ar prieš?” »

Kampinis šlifuoklis ir kiti įrankiai paspartina darbą

Kad galėčiaus savomis jėgomis nudirbti didžiąją dalį darbų naujame, ką tik pastatytame name, teko gerai paplušėti, kol sudariau tikslų sąrašą įrankių, reikalingų vidaus apdailos darbams atlikti. Žinoma, kad sąrašas buvo netrumpas. Jame buvo daugybė profesionalių įrankių, tokių kaip, pavyzdžiui, kampinis šlifuoklis. Žinia, kad įsigijus tokį ar bet kurį kitą profesionalų įrankį, juo džiaugtis galima ne vienerius metus, o juo naudojantis nudirbti darbai kalba patys už save.

Kampinis šlifuoklisSu kai kuriais iš minėtų įrankių man anksčiau niekada nebuvo tekę susidurti, bet juk visada būna pirmas kartas, todėl su didžiuliu susidomėjimu ir nekantraudamas laukiau, kada galėsiu tai padaryti. Mano sudaryto įrankių sąrašo pirmose pozicijose puikavosi ir perforatorius. Pastarojo man turėjo prireikti kalant mažo ir vidutinio skersmens skyles. Šis įrankis ypač naudingas ir labai palengvina darbą.

Planavau, kad naujųjų namų interjeras ir išplanavimas bus išskirtinis ir labai modernus. Tam reikėjo įdėti daug pastangų ir gerokai pasukti galvą, kaip viską padaryti kuo patogiau ir patraukliau. Žinojau, kad atliekant įvairias užduotis teks šlifuoti ir pjauti medieną, metalą, nerūdijantį plieną ir net betoną, todėl kampinis šlifuoklis šiems tikslams turėjo pasitarnauti idealiai. Nusprendžiau jo paieškoms skirti nemažai laiko, ir jį išsirinkti itin atsakingai.

Suprantama, kadangi perforatorius ir kiti įrankiai buvo ne ką mažiau svarbūs, tad paieška turėjo užtrukti ilgiau, tačiau viskas vyko visai ne taip. Užbėgdamas įvykiams už akių pasakysiu, kad sutaupiau labai daug laiko. Norite sužinoti, kaip man tai pavyko? Ogi labai paprastai – aš tiesiog užsukau į internetinę įrankių parduotuvę. Pasirinkimas buvo stulbinantis ir pirmąją akimirką pamaniau, kad teks užtrukti dar ilgiau, bet mano baiminimasis akimirksniu išgaravo, vos tik susisiekiau su konsultantais.

Pirmiausia, kaip jau minėjau, man aktualiausias įrankis buvo kampinis šlifuoklis, todėl konsultantas suteikė daugybę papildomos ir naudingos informacijos, kuri leido išsirinkti tinkamą modelį. Pasirinkau labai patogų, turintį daug papildomų funkcijų ir žinomų gamintojų šlifuoklį. Beje, jis pasižymėjo perpus mažesne vibracija, o tai labai palengvino darbą.

Skaityti straipsnį “Kampinis šlifuoklis ir kiti įrankiai paspartina darbą” »

SMS internetu, SMS siuntimas

SMS internetu – tai puiki galimybė bendrauti. Jei jūsų draugas ar giminaitis yra toli, tai ne bėda, galite su juo susisiekti. Nereikės žinučių rašyti telefono pagalba, kurios dažniausiai kainuoja ne taip ir menkai, jei rašote už Lietuvos ribų. Bendravimas reikalingas visiems, nei vienas nenori būti pamirštas. Daugelio operatorių Lietuvoje siūlomas nemokamas SMS siuntimas, bet dažniausiai tik šalies ribose. Kai kurie žmonės labiau mėgsta rašyti žinutes, nei valandų valandas plepėti telefonu. Tai gali būti užsiėmimas vykstant į tolimą kelionę, kada reikia valandų valandas praleisti autobuse.

SMS internetuSMS internetu galima siųsti ne taip ir seniai, tobulėjant technologijoms, šiandieną turime šią galimybę. Toks komunikavimo būdas naudojamas vis plačiau. Netiesioginio bendravimo metu jūs galite:

 • Reikšti savo mintis.
 • Pranešti svarbią žinią.
 • Nustebinti draugą pranešdami puikia naujiena.
 • Pareikšti savo nuomonę.
 • Skubiai informuoti.
 • Siųsti priminimą.

SMS siuntimas leidžia labai daug. Tokiu būdu netiesiogiai gali bendrauti kiekvienas. Svarbu turėti telefono numerį žmogaus, kuriam norite parašyti žinutę. Jums tereikės surinkti norimą tekstą ir jį išsiųsti. Gavėjas matys iš kokio numerio parašyta SMS žinutė. Tai nėra sudėtinga, nereikia ypatingo mokslo.

SMS siuntimas internetu yra patogus būdas komunikuoti. Tai gali daryti kiekvienas žmogus, žinoma, jei neturite gavėjo kontaktų (t.y. telefono numerio) jums nepavyks susisiekti. Norėdami išsiųsti SMS internetu atlikite šiuos veiksmus:

 1. Sužinokite gavėjo telefono numerį.
 2. Suraskite reikiamą laukelį, kuriame rašyti tekstą.
 3. Surinkite pageidaujamą tekstą. Tai atlikti reikėtų atidžiau, jei nenorite, kad draugas gautų žinutę su klaidomis.
 4. Jei pirmą kartą siunčiate žinutę, galite pasirašyti (parašyti apačioje, po tekstu, savo vardą). Priešingu atveju, jei gavėjas neturi jūsų telefono numerio, jis gali nežinoti kas rašo.
 5. Paskutinis žingsnis – paspauskite mygtuką „Siųsti“. Jūsų tekstas bus akimirksniu išsiųstas, belieka laukti atsakymo.

Didelis SMS internetu privalumas yra tas, kad jis gali būti nepastebimas. Gavėjas gali nematyti iš kur gavo žinutę, ar iš mobiliojo telefono ar iš interneto. Tokiu būdu galite komunikuoti su draugais, kolegomis, giminaičiais ar artimaisiais operatyviai. Parašyti tekstai yra matomi iš karto, vos tik parašius. SMS siųsti internetu yra paprasta ir patogu, tereikia vieną kartą pabandyti ir neabejotinai norėsite pakartoti. Nesunkiai tokiu bendravimo būdu gali naudotis ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie turi internetą. Jiems nebus sudėtinga, nors apie kompiuterius išmano ir nedaug.

Lauko baldų nuoma: privalumai ir trūkumai

Lauko baldų nuoma – tai vis labiau populiarėjanti paslauga, ir gana dažnai iškyla klausimas, ar šis pasirinkimas iš tiesų gali būti pats geriausias. Taigi, kokie lauko baldų nuomos privalumai bei trūkumai?

lauko baldų nuomaŠis pasirinkimas gali būti pats geriausias tuo atveju, kai nusprendžiama švęsti tam tikrą šventę, pavyzdžiui, vestuves, – juk tuo atveju, jei oras yra tikrai geras, laiką leisti lauke yra kur kas maloniau. Taigi, tokiu atveju tenka pasvarstyti, koks sprendimas gali būti pats geriausias, ir kaip galima būtų tam išleisti kuo mažiau pinigų. Jei nusprendžiama nuomotis sodybą, jos savininkai ne visada gali pasiūlyti pakankamą lauko baldų kiekį, kad jų pakaktų visiems šventės svečiams, taigi, tokiu atveju baldų nuoma gali būti pats geriausias sprendimas.

Žinoma, tuo atveju, jei lauko baldai jums yra reikalingi kiekvieną sezoną, geriausia išeitis – juos tiesiog įsigyti, tačiau net ir kavinių savininkai kartais pasvarsto apie lauko baldų nuomą – tokiu atveju netenka rūpintis baldų sandėliavimu, taigi, toks sprendimas taip pat gali būti puikus.

Kartais manoma, kad lauko baldų nuoma yra pernelyg brangi, tačiau tai tikrai nėra tiesa – jos kaina yra iš tiesų prieinama, o jūs gausite tikrai kokybiškus lauko baldus, kurie jūsų nenuvils. Galite įsitikinti patys, kad lauko baldai yra nuomojami gana palankiomis kainomis, o taip pat galite palyginti skirtingų bendrovių nustatytus paslaugų įkainius – juk jie paprastai kiek skiriasi.

Nuomojami baldai paprastai atrodo tikrai estetiškai, ir tikrai galite gauti pakankamą tokių baldų kiekį – juk ne visada parduotuvėse galima rasti pakankamai vienodų baldų, todėl numojantis galite net neabejoti, kad turėsite jų tikrai pakankamai.

Taigi, tam tikrose situacijose baldų nuoma gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, todėl dvejoti neverta – tereikia susisiekti su šios paslaugos tiekėjais, ir galite būti tikri, kad kartu atrasite patį geriausią sprendimą. Baldų nuomos kaina bus iš tiesų prieinama, taigi, šis pasirinkimas gali pateisinti daugumos klientų lūkesčius, kurie planuoja šventę ar tuomet, kai baldų prireikia kitokioms reikmėms.

Atsinaujinimas su itališkais baldais

Namų remontas iš pagrindų, kiekviena interjero dalis ir dalelė, itališki baldai, naujas stalas ar kėdės ir viso namų interjero pakeitimas kaip emocinė atnaujinanti priemonė. Tokia tema neretai gvildenama bandant surasti būdus vaduojančius mus nuo taip žinomos rutinos, bandant įnešti į savo gyvenimą kažką emociškai gaivaus.

Originalus-stalas

Jau senokai visiems žinoma, kad kiekvienas namų daiktas, baldas ir panašiai turi savo tam tikrą energetiką, energetinį užtaisą. O patyrę psichologai vis dažniau prabyla apie itin teigiamą mūms visiems aplinkos pakeitimą. Aplinkos plačiąja prasme.

Gyvenamąją vietą be abejo ne viesuomet lengva pakeisti. O ir išvažiuoti atostogų taip pat kartais keblu. Ir čia, kalbant apie gyvenimiškus aplinkos pokyčius, į pirmą vietą iškyla mūsų namų galimas atnaujinimas, pakeitimas. Mes kartais net neįsivaizduojame arba netikime kaip nauja aplinka, kurioje mes nuolat būname gali teigiamai pakeisti mūsų kasdienybę, o tuo pačiu ir mūsų gerovę.

Remontuoti arba kitaip atnaujinti savo namus kartą per 5-7 metus tiesiog būtina. Ir iš pagrindų. Sienas, grindis, baldus, keisti paveikslus ir net mažas interjero detales. Yra daug realių pavyzdžių kaip teigiamai pasikeitė bendros žmonių nuotaikos ir gyvenimas pilnai atnaujinus savo interjerą, nuo grindų iki lubų.

Italisko-dizaino-valgomasis

Taip ir vizitas į itališkų baldų saloną ir kelių naujų baldų įsigyjimas į naująjį interjerą emociškai gali pakylėti.

Yra ne vienas atvejis kai ilgą laiką nerenovuotas būstas tiesiog taip atsibosta, kad kiekviena smulkmena jame, galima sakyti pradeda erzinti. O kai kurie rytų filosofijų mėgėjai netgi teigia, kad su laiku kiekvienas daiktas gali prikaupti įvairios informacijos ir energijos, todėl jį reikia tiesiog pakeisti nauju. Bet tai padaryti savu laiku.

Keisti verta ne tik namų baldus, pavyzdžiui valgomojo ar svetainės komplektą, bet dažnai ir patį kambarių išplanavimą, jeigu tik tam yra galimybių. Pavyzdžiui galima sukeisti miegamojo ir svetainės kambarius, sujungti arba kaip tik atskirti virtuvę su svetainę, kartais netgi išgriauti balkono sieną ir taip praplatinti vieną iš kambarių. Kaip beatrodytų iš pirmo žvilgsnio, variantų visuomet yra įvairių, reikia tik noro ir drąsos kažką nuveikti.

Atnaujinimų įvairovę suteika ir itališki baldai. Nauja kušete ar fotelis prie židinio, lova su stiklinėmis tarsi ore sklandančiomis kojelėmis, vietoj senos medinės, naujoviškas išskleidžiamas pietų stalas vietoje buvusios virtuvinės salos ir t.t. Ką Jūs besugalvotumėte itališki baldai turi Jums daug ką pasiūlyti ne tik savo dizaino, bet ir funkcine/ praktine prasme.

Sakoma, kad namuose norisi jaukumo ir tokios aplinkos, kuri nuteikia poilsiui ir kuo mažiau primena apie darbą. Todėl logiška namams rinktis tokius baldus, kurie ir turi būtent tokias charakteristikas. Tam nuteikia.

Daugelis kas domisi interjerų kūrimu ir atnaujinimu, iš daugelio baldų pasirinkimo variantų išskiria itališkus baldus. Pasiūloje be abejo yra pačių įvairiausių gerų baldų: pigesnių, brangesnių, vietinės gamybos, vokiškų, prančūziškų ir panašiai.

Kodėl interjerų srities mylėtojai mini būtent italų gamybos baldus. Dagelio nuomonės sutampa, kad itališki baldai yra šiltesnio dizaino. Jų išvaizda nėra tokia griežta ir neprimena ofisą, o kaip tik nuteikia visokiariopam atsipalaidavimui.

Italų baldų dizaineriai taip pat ypatingą dėmesį teikia ir baldų spalvų pasiūlai interjere. Juk reikia turėti omenyje, kad netgi tas pats baldas arba pavyzdžiui drabužis, ar automobilis gali visiškai kitaip atrodyti pasirinkus kitą spalvą. Įdomi mintis ar ne?

Italiski-minkstieji-kampai

Neveltui itališki baldai yra dažniausiai pateikiami šiltuose, kartais ryškesnėse tonuose. Tik tam, kad namai labiau primintų gamtą ir šeimą, ir tolintų nuo kasdienybės rūpesčių.

Liaudies išmintis sako, kad viskam yra savas laikas. Taip ir namų remontui privalo būti pasirinktas tinkamiausias metas. O jis visuomet atsiranda praėjus maždaug penkiems, septyniems metams nuo senojo.

Drąsiai, laiku pakeiskite Jus supančią aplinką, o su tuom bus pastebimi ir teigiami Jūsų pačių pakyčiai.