Mėnesio archyvas: 2020 m. balandžio mėn.

Kaip pasirinkti baidarių maršrutą?

Plaukti baidarėmis nori labai daug žmonių, todėl visiems jiems tampa aktualūs baidarių maršrutai. Tai yra vienas iš sunkiausių klausimų, kuriuos reikia atsakyti. Nuo ko pradėti, kad maršrutas būtų pasirinktas tinkamai?

Ne visi žino, kad maršrutai skiriasi ne tik tuo, kad plaukiama skirtingomis upėmis ar ežerais bei yra skirtingos trukmės plaukimai. Jie yra skirstomi į paprastus ir sudėtingus. Priklausomai nuo to, koks plaukiančiųjų fizinis pasirengimas ir amžius, galima pasirinkti atitinkamai maršrutą. Vieni maršrutai yra labai nesudėtingi. Jais rekomenduojama plaukti šeimoms su mažamečiais vaikais, senjorams, norintiems ramaus plaukimo ar tiems, kurie plaukia pirmą kartą. Jeigu plaukiama ne pirmą kartą ir norima patirti ekstremalių pojūčių, tai reikia ieškoti tokių maršrutų, jų Lietuvoje tikrai yra.

Mėlyna baidarėKiekvienas norintis plaukti baidarėmis, turės nuspręsti, kur nori plaukti. Lietuvoje yra daug puikių vietų, pavyzdžiui, Aukštaitijos regionas. Čia randama daug pasirinkimų. Peržiūrėkite visus siūlomus maršrutus arba rinkitės iš karto pagal regioną, kur norite plaukti. Pavyzdžiui, dauguma mielai renkasi Aukštaitiją. Čia yra labai daug gražių gamtos vietovių, kur galima plaukti su baidarėmis ir mėgautis buvimu gamtoje. Dauguma mielai renkasi vienos, dviejų ar ilgesnės trukmės plaukimus. Peržiūrėkite aprašymus ir nuotraukas. Taip bus daug lengviau suprasti, kur norite plaukti ir ką norite pamatyti. Šiuo metu siūlomi baidarių maršrutai išsiskiria savo skirtumais. Vieni maršrutai skirti plaukimui vieną dieną, kiti skirti plaukti su nakvyne ir galima rinktis dviejų, trijų ar net ilgesnės trukmės plaukimus. Kai yra tokia galimybė rinktis iš daugybės variantų, tai tenka ilgai galvoti, kas labiausiai galėtų tikti. Tokiais atvejais gali praversti pagalba. Jos galima ieškoti įvairiais būdais. Vieni klausinėja pas draugus ir pažįstamus. Kiti ieško informacijos internete įvairiuose forumuose ar socialiniuose tinkluose, kur žmonės dalinasi savo patirtimi plaukiant baidarėmis. Pagalvokite, kuris būdas jums priimtinas ir pradėkite paieškas. Tiesa, galima tiesiog surasti tinkamus baidarių nuomotojus ir paklausti, kokį galėtų jums rekomenduoti maršrutą.

Skaityti toliau