Mėnesio archyvas: 2024 m. liepos mėn.

Veido priežiūros rutina. Pataria kosmetologė

Jeigu norite, kad bėgant metams jūsų oda atrodytų puikiai – reikia jai kasdien skirti kuo daugiau dėmesio. Tai yra faktas. O graži oda žmogui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Nors tai gali atrodyti tik smulkmena, tačiau kai galima save dar labiau mylėti – kodėl gi ne?

Vienas geriausių būdų tinkamai kasdien rūpintis savimi yra lakštinės veido kaukės. Žinoma, kad yra ir daugiau priemonių. Jas ir aptarsime.

Valymas

Prauskite veidą du kartus per dieną – ryte ir vakare, švelniu valikliu, kuris tinka jūsų odai. Jei kasdien dažotės – prieš prausdami būtinai jį nuvalykite makiažo valikliu. Būkite švelnūs ir netrinkite odos per stipriai.

Drėkinimas

Drėkinimas yra būtinas norint išlaikyti odą hidratuotą ir sveiką. Pasirinkite drėkinantį kremą, kuris tinka jūsų odai. Tepkite drėkinantį kremą ant veido ir kaklo ryte ir vakare.

Apsauga nuo saulės

Apsauga nuo saulės yra svarbiausia norint apsaugoti odą nuo žalingo saulės UV spindulių poveikio. Naudokite apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF yra ne mažesnis nei 30. Naudokite kiekvieną dieną, net ir esant apsiniaukusiam orui. Tepkite apsauginį kremą nuo saulės 15 minučių prieš eidami į lauką ir naudokite pakartotinai kas 2 valandas (arba dažniau pagal poreikius).

Sveika mityba

Skaityti toliau