baldai

Kur pirkti baldus?

Baldai – kiekvienų namų esminis interjero akcentas, turintis ne tik estetinę, tačiau ir funkcionalumo reikšmę. Baldai yra reikalingi kiekvienuose namuose, taip pat sutikime, kad jie labai ženkliai prisideda prie namų atmosferos kūrimo. Kiekvieni baldai turi savo esminę funkciją ir kiekvienas jų atskirai arba harmoninga kompozicija padeda kurti namų stilistiką, unikalią erdvę, išskirtinumą ir pan.

Kur pirkti baldus?

baldaiKlausimas, kur pirkti baldus, gali kilti daugeliui, įrenginėjant namus. Šiuo atveju omenyje turima, kurioje parduotuvėje pirkti, kadangi baldų parduotuvių skaičius Lietuvoje yra gana didelis. Atlikus rinkos analizę, tikrai galima pasakyti, kad daugelis baldų parduotuvių yra tarsi baldų rojus. Parduotuvių asortimentas stebina dydžiu, įvairove. Jei kaina nėra esminis kriterijus, tuomet pasirinkimo laisvės niekas neriboja ir tokius asmenis dažniausiai vilioja prabanga dvelkiantys antikvariniai baldai, tikros odos baldai, masyvūs, iš brangių medžiagų pagaminti baldai. Tuo tarpu jei kaina yra svarbi ir ieškoma kažko funkcionalaus, dailaus ir drauge nebrangaus – pasiūla kiek susitraukia. Tačiau ir šiam vartotojų segmentui parduotuvėse siūlomas nemažas pasirinkimas. Norint sutaupyti, taip pat tikslinga pasižvalgyti po baldų parduotuves mažesniuose miesteliuose, kur baldai bus kiek pigesni nei baldai Vilniuje ar baldai Kaune.

Baldai internetu

Daugeliui prekybos sektorių persikeliant į virtualią erdvę, kyla kitas klausimas: ar verta pirkti baldus internetu? Tiesa, vienareikšmiško atsakymo nėra, nes tai priklauso nuo kliento poreikių, norų bei galimybių, tačiau tvirtai galima teigti, jog baldai internetu kainuos mažiau nei perkant parduotuvėje. Sutaupoma suma priklauso nuo bendros baldo vertės, tačiau jei baldas kainuoja, pavyzdžiui, virš trijų tūkstančių, tai sutaupoma suma gali siekti net penkis šimtus litų. O tai, pripažinkime, tikrai nemažai.

Pirkimas internetu kai kuriems kelia abejonių dėl to, kad nėra galimybių baldo apčiupinėti, išbandyti. Tai, savaime suprantama, yra rizika, nes kompiuterio parametrai gali lemti ir spalvų neatitikimus (pavyzdžiui, dažnai minkšti baldai būna aptraukti gobelenu, o jo kompiuterio ekrane matoma tiek spalva, tiek ir tekstūra gali skirtis nuo realios), taip pat baldas nuotraukoje gali atrodyti kiek kitaip nei realybėje. Kad netektų nusivilti, tikslinga prieš perkant internetu apsilankyti parduotuvėje, apžiūrėti baldus, išsirinkti tinkamiausią ir tuomet jį įsigyti internetu.

Ar verta pirkti baldus Lenkijoje?

Lietuvius vis dar masina kelionės į Lenkiją, siekiant pigiau įsigyti maisto, statybinių medžiagų, taip pat ir baldų. Daugelio Lenkija vis dar pozicionuojama kaip statybinių medžiagų, baldų rojus. Tačiau baldai iš Lenkijos ne visuomet bus pigesni nei pirkti Lietuvoje. Prieš ruošiantis į Lenkiją, tikslinga atidžiai išanalizuoti pasiūlą Lietuvoje, kadangi neretai akcijų, išpardavimų metu galima baldus įsigyti panašia ar net mažesne kaina nei kaimyninėje šalyje. Tad baldai iš Lenkijos ne visuomet bus pigesnė alternatyva.

Baldų kategorijos

Baldų parduotuvės – tiek veikiančios realiai, tiek ir virtualios – baldus skirsto į kategorijas: minkšti baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, miegamojo baldai, prieškambario baldai, vonios baldai ir kt. Toks skirstymas padeda pirkėjams lengviau susiorientuoti pasiūlos gausoje ir palengvina pirkimo procesą.

Medžio masyvo baldai – ilgaamžiškumas, ekologiškumas, prabanga, gera investicija

Medžio masyvo baldais galima apstatyti visus be išimties kambarius – svetainę, miegamąjį, prieškambarį, virtuvę ir kt. Jie namams suteikia šilumos, solidumo jausmą.

medzio masyvo baldaiŠie baldai b-a parduotuvėje labiau mėgstami vyresnio amžiaus žmonių, tačiau kuo puikiausiai galėtų tikti ir jaunesnio amžiaus žmonėms. Jie labai tinka jaunoms šeimoms auginančioms vaikus, nes yra pagaminti iš natūralių, saugių medžiagų, pasižymi ekologiškumu. Taip pat jie yra ilgaamžiai, pažeidus baldus galima nesunkiai atrestauruoti ir atnaujinti, bei daug kartų surinkinėti.

Visai kitokie yra baldai pagaminti iš drožlių – jų nerekomenduojama daug kartų surinkinėti, restauruoti, jų gamyboje naudojami klijai, kurie kenkia sveikatai ir aplinkai.

Iš natūralaus medžio pagamintus baldus galima palikti būsimoms kartoms – turi išliekamąją vertę. Jų gamyboje nėra naudojama jokių sintetinių dervų, todėl jie nekenkia aplinkai ir žmogui. Jie ne tik namams suteikia šilumą, bet ir skleidžia malonų kvapą, kurį suteikia eteriniai aliejai esantys medienoje.

Skaityti toliau