naturalaus medzio baldai

Medžio masyvo baldai – ilgaamžiškumas, ekologiškumas, prabanga, gera investicija

Medžio masyvo baldais galima apstatyti visus be išimties kambarius – svetainę, miegamąjį, prieškambarį, virtuvę ir kt. Jie namams suteikia šilumos, solidumo jausmą.

medzio masyvo baldaiŠie baldai b-a parduotuvėje labiau mėgstami vyresnio amžiaus žmonių, tačiau kuo puikiausiai galėtų tikti ir jaunesnio amžiaus žmonėms. Jie labai tinka jaunoms šeimoms auginančioms vaikus, nes yra pagaminti iš natūralių, saugių medžiagų, pasižymi ekologiškumu. Taip pat jie yra ilgaamžiai, pažeidus baldus galima nesunkiai atrestauruoti ir atnaujinti, bei daug kartų surinkinėti.

Visai kitokie yra baldai pagaminti iš drožlių – jų nerekomenduojama daug kartų surinkinėti, restauruoti, jų gamyboje naudojami klijai, kurie kenkia sveikatai ir aplinkai.

Iš natūralaus medžio pagamintus baldus galima palikti būsimoms kartoms – turi išliekamąją vertę. Jų gamyboje nėra naudojama jokių sintetinių dervų, todėl jie nekenkia aplinkai ir žmogui. Jie ne tik namams suteikia šilumą, bet ir skleidžia malonų kvapą, kurį suteikia eteriniai aliejai esantys medienoje.

Skaityti toliau