Veido priežiūros rutina. Pataria kosmetologė

Jeigu norite, kad bėgant metams jūsų oda atrodytų puikiai – reikia jai kasdien skirti kuo daugiau dėmesio. Tai yra faktas. O graži oda žmogui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Nors tai gali atrodyti tik smulkmena, tačiau kai galima save dar labiau mylėti – kodėl gi ne?

Vienas geriausių būdų tinkamai kasdien rūpintis savimi yra lakštinės veido kaukės. Žinoma, kad yra ir daugiau priemonių. Jas ir aptarsime.

Valymas

Prauskite veidą du kartus per dieną – ryte ir vakare, švelniu valikliu, kuris tinka jūsų odai. Jei kasdien dažotės – prieš prausdami būtinai jį nuvalykite makiažo valikliu. Būkite švelnūs ir netrinkite odos per stipriai.

Drėkinimas

Drėkinimas yra būtinas norint išlaikyti odą hidratuotą ir sveiką. Pasirinkite drėkinantį kremą, kuris tinka jūsų odai. Tepkite drėkinantį kremą ant veido ir kaklo ryte ir vakare.

Apsauga nuo saulės

Apsauga nuo saulės yra svarbiausia norint apsaugoti odą nuo žalingo saulės UV spindulių poveikio. Naudokite apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF yra ne mažesnis nei 30. Naudokite kiekvieną dieną, net ir esant apsiniaukusiam orui. Tepkite apsauginį kremą nuo saulės 15 minučių prieš eidami į lauką ir naudokite pakartotinai kas 2 valandas (arba dažniau pagal poreikius).

Sveika mityba

Valgykite daug vaisių, daržovių ir viso grūdo produktų. Venkite perdirbto maisto ir cukraus. Sveika mityba aprūpina jūsų odą maistinėmis medžiagomis, kurių jai reikia, kad ji būtų sveika ir graži.

Geras miegas

Miegas padeda jūsų odai atsistatyti ir atsinaujinti. Stenkitės miegoti 7-8 valandas per naktį. Miegas pagerina kraujotaką odoje ir padeda sumažinti tamsius ratilus bei pabrinkimą.

Šveitimas

Odos šveitimas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir pagerinti odos išvaizdą. Šveiskite odą 1-2 kartus per savaitę (priklausomai nuo odos tipo).

Veido kaukės

Veido kaukės gali padėti jūsų odai hidratuotis ir maitinti. Naudokite veido kaukes 1-2 kartus per savaitę. Lakštinių veido kaukių rasite asianblossom.lt elektroninėje parduotuvėje.

Serumai ir ampulės

Serumai ir ampulės yra koncentruotos odos priežiūros priemonės, kurios gali padėti pagerinti jūsų odos išvaizdą. Naudokite serumus ir ampules pagal instrukcijas.

Profesionalios veido priežiūros procedūros

Profesinės veido priežiūros procedūros gali padėti pagerinti jūsų odos išvaizdą ir bendrą sveikatą. Kreipkitės į dermatologą ar estetinės medicinos specialistą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Suteikite sau galimybę bėgant metams atrodyti puikiai. Tai yra maža smulkmena, kuri gali padėti kasdien labiau save mylėti ir labiau savimi džiaugtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *