5 kūdikių produktai, be kurių negalime gyventi

Vežimėlis

Jei artimiausiu metu ketinate keliauti su kūdikiu lėktuvu, galbūt norėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į vežimėlį. Šie vežimėliai yra skirti tvirtinti prie vežimėlio ar vaikiško vežimėlio priekinės dalies ir leidžia lengvai vežti vaiką po oro uostą ar kur kitur, kur reikia nuvykti. Kai kurie vežimėliai turi net mažą maišelį, kuriame galima laikyti būtiniausius kūdikio daiktus (pvz., buteliuką, sauskelnes ir patogią antklodę). Priklausomai nuo to, iš kur skrendate, taip pat galite apsvarstyti galimybę investuoti į kelioninę lovelę. Jos gali būti labai naudingos, kad jūsų mažylis būtų saugus ir sveikas ilgų kelionių metu, ypač jei skrendate per skirtingas laiko juostas arba turite kūdikį, kuris blogai miega lėktuvuose!

Automobilinė kėdutė

NaktipuodžiaiJei su kūdikiu važiuosite automobiliu, automobilyje reikia įrengti automobilinę kėdutę. Jos skirtos tam, kad jūsų kūdikis būtų kuo saugesnis ir patikimesnis, jei įvyktų autoavarija. Automobilinės kėdutės paprastai būna pažymėtos spalvomis pagal kūdikio amžių ir svorį. Turėsite atidžiai perskaityti instrukcijas ir teisingai sumontuoti automobilinę kėdutę, kad ji būtų saugi jūsų kūdikiui. Svarbu įsitikinti, kad automobilinė kėdutė yra tinkamai pritvirtinta ir kad ją naudodami laikotės visų instrukcijų. Automobilinės kėdutės yra vienas svarbiausių kūdikio įrangos elementų, kokį tik galite įsigyti, tačiau jas išsirinkti ir sumontuoti gali būti šiek tiek painu. Lengvai montuojama ir kūdikiui patogi automobilinė kėdutė gali būti labai svarbi. Įsitikinkite, kad įsigijote tokią, kurią lengva sumontuoti ir kurioje kūdikiui patinka sėdėti. Naktipuodžiai už gerą kainą.

Kūdikių monitorius

Jei jūsų kūdikis miega atskirame kambaryje nuo jūsų, galite apsvarstyti galimybę įsigyti kūdikio monitorių. Jie skirti tam, kad galėtumėte stebėti savo kūdikį, kol jis miega, ir pranešti, jei jam jūsų prireiktų. Kūdikių monitorių būna įvairių stilių, tačiau yra du pagrindiniai tipai – tik garso ir vaizdo. Tik garso monitoriai yra patys paprasčiausi ir labai pigūs. Jais galėsite girdėti savo kūdikį, bet jo nematysite. Jei norite papildomo užtikrintumo, kurį suteikia galimybė matyti vaiką monitoriuje, norėsite vaizdo monitoriaus. Jie yra brangesni ir dažnai būna prijungti prie "Wi-Fi", todėl galite matyti savo vaiką iš savo išmaniojo telefono.

Sauskelnių krepšys

Daugelis naujų tėvų klysta manydami, kad jiems reikia pirkti daugybę skirtingų maišelių kūdikio prekėms laikyti. Iš tikrųjų jums tereikia vieno didelio krepšio, kuriame būtų galima laikyti visus būtiniausius kūdikio reikmenis. Čia praverčia sauskelnių krepšys. Sauskelnių krepšys yra būtent tai, kaip ir skamba – didelis krepšys, skirtas visoms kūdikio sauskelnėms, servetėlėms, kremams, buteliukams ir viskam kitam, ką reikia pasiimti su savimi, kai esate išvykę su kūdikiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *