7 smagūs kortų žaidimai, kuriuos turėtų mokėti žaisti kiekvienas

KortosKortų žaidimai yra puikus būdas smagiai praleisti laiką su draugais ir šeima. Nesvarbu, ar ieškote kelių minučių lengvos pramogos, ar visą naktį trunkančio įtemptų varžybų maratono, kortų žaidimas tinka kiekvienam. Yra septyni kortų žaidimai, kuriuos turėtų mokėti žaisti kiekvienas žmogus – nuo klasikinių, tokių kaip "Go Fish", iki šiuolaikinių mėgstamiausių, pavyzdžiui, "Exploding Kittens". Šie žaidimai ne tik smagūs, bet ir puikiai lavina kritinį mąstymą, strategiją ir atmintį. Be to, jie dažnai turi savo unikalių gudrybių ir triukų, kuriuos galima panaudoti savo naudai. Taigi, nesvarbu, ar esate kortų žaidimų veteranas, ar pradedantysis, metas išsitraukti kortas ir pasiruošti smagiai praleisti laiką! Kortų žaidimai ir eksperto patarimai.

Geriausias būdas pradėti mūsų sąrašą yra klasika – "Go Fish". Šis žaidimas yra puikus ledų laužytojas ir tikrai privers jus kalbėtis su draugais ir šeimos nariais. Tai taip pat puikus būdas pradėti pokalbį su ką tik sutiktu žmogumi. Yra daug "Go Fish" žaidimo variantų, tačiau visi jie vadovaujasi tomis pačiomis pagrindinėmis taisyklėmis: Jūs turite kortų ranką ir bandote gauti tam tikrą kortą ar kortas, kurias turi kitas žaidėjas. Pradedate klausdami kito žaidėjo, ar jis turi tam tikrą kortą. Jei ją turi, jis turi ją atiduoti jums. Jei ne, jie sako "Eik žvejoti", o jūs turite ištraukti kortą iš kaladės. Laimi tas žaidėjas, kuris ištraukia daugiausiai kortų!

Šis kortų žaidimas yra klasikinis, tinkantis bet kuriai amžiaus grupei. Tai puikus žaidimas vaikams, nes jį žaidžiant reikia paprasčiausiai derinti kortas ir žaisti paeiliui. Tai taip pat geras žaidimas suaugusiesiems, nes tai geras būdas susipažinti su žmonėmis ir padeda atsipalaiduoti. Kaip žaisti: Iš pradžių kiekvienam žaidėjui išdalykite po 7 korteles, kad kiekvienas turėtų po tiek pat kortelių. Tada kiekvienas žaidėjas turėtų padėti 3 iš šių kortų į krūvelę, o likusias kortas padėti į krūvelę šalia savęs. Žaidėjas, esantis į kairę nuo dalintojo, pradeda žaidimą paimdamas kortą iš savo atverstos krūvelės ir šaukdamas "žvejoti".

Pikasai yra puikus kortų žaidimas, kurį gali išmokti kiekvienas. Jį galite žaisti net su žmonėmis, kurie anksčiau nemokėjo žaisti jokių kortų žaidimų. Jį lengva paruošti ir žaisti, jis puikiai tinka vakarėliams. Yra daugybė žaidimo variantų, o kai kurių taisyklės skiriasi nuo kitų. Kaip žaisti: Norėdami pradėti, turite turėti žaidimo kortų kaladę. Galite naudoti standartinę kaladę arba specialią kaladę, vadinamą pikasų kalade. Jei naudojate standartinę kaladę, galbūt norėsite pašalinti kai kurias mažesnės vertės kortas. Jei naudojate "pikasai" kaladę, turėtumėte vengti šalinti bet kokias kortas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *