Ar tikrai moterys apie vyrą sprendžia iš batų

Vyriški bataiKartais bulvarinėje spaudoje randame parašyta, kad batai vyrams kaip vizitinės kortelės moterims. Tai, be abejo, klišė, tačiau kas norima tuo pasakyti? Neva, kad moteris, kai renkasi vyrą, tai labai atidžiai apžiūri jo batus. Iš tiesų, paaiškinti, kodėl taip yra, labai sunku. Aš nežinau, kodėl taip yra rašoma, todėl pabandysiu pasvarstyti, ką gi reiškia ši taisyklė.

Sprendžia apie tvarką

Sakykime, kodėl batai vyrams gali būti tokie svarbūs moterims, tai dėl to, kad moterys neretai tvarkingesnės, ir avalynė tampa kaip kokiu lakmuso popierėliu. Jeigu batai net ir sausomis dienomis vis dar apkibę mėšlais, tai kas žino, kiek jau metų vyras taip vaikšto, ir jam nė kiek netrukdo. Juk ne kiekviena moteris gali iš karto pamatyti vyro automobilį – būtent jo salono tvarka dažnai atspindi, ar tvarkingo čia esama vyro. Taigi, spręsti pagal tvarką galima ir kažkokiu tokiu būdu. Tačiau kartu yra rizika ir daug kartų susimauti, juk nežinai, gal tas vyras labai tvarkingas, tik kaip tik batų funkcija jam neatrodo estetinė, ir jis juos naudoja praktiškai, tad normalu, kad šie neblizga.

Numano jo stilių

Kita priežastis, kuri gali būti ir šiek tiek labiau logiška, tai bendro stiliaus įsivaizdavimas ir nuspėjimas tik pagal tai, kaip atrodo batai. Pavyzdžiui, jeigu jis dėvi vadinamuosius kerzus, kareiviškus batus – gal jis roko muzikos gerbėjas? O gal jis visada su sportiniais bateliais, taigi, mėgsta važinėti dviračiu, daug judėti. Pagal tai, kokias funkcijas atlieka avalynė, galima šį tą sužinoti apie žmogų. Taip pat gal pastebėsite, kad kaskart jis būna vis su kitais batais, ir tie batai būna labai gražūs bei puikiai priderinti ir prie visos aprangos. Tai reikštų turbūt tai, kad šis stilius yra jo išpuoselėto darbo vaisius – vyras labai rūpinasi savo išvaizda. Ar rūpinasi dar kažkuo – sužinosite bendraujant.

Žino, ar turi pinigų

Galų gale, galima suvokti ir žmogaus požiūrį į pinigus ir į kokybę. Jeigu jis visada tik su pigiausiais kiniškais bateliais, tai kažin ar jis tikrai gali įpirkti kažką brangaus. Arba jam nerūpi kokybė, arba jis visai neturi pinigų. Tačiau tai irgi svarbūs dalykai, jeigu moteris, pvz., pasimatyme sutikusi vyrą kažką apie jį bando nuspręsti. Žinoma, yra ir daug moterų, o gal net dauguma, kurioms išvis nė kiek nesvarbu, kokius batus vyras avi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *