Burnos higiena klinikoje ir namuose. Ką reikia žinoti?

Tinkamai atliekama burnos higiena pirmiausia padeda džiaugtis sveikais dantimis. Paskui – ir gražia šypsena, kuri puošia labiau nei bet koks papuošalas. Kadangi šiuo metu galima įsigyti reikalingas priemones burnos higienai pigiau, o profesionalios paslaugos teikiamos bene kiekvienoje klinikoje – tikrai rasite būdą kaip išsaugoti savo šypseną.

Profesionali burnos higiena

Pirmiausia reikia suprasti, kad profesionali burnos higiena yra tokia pat svarbi, kaip ir reguliarūs apsilankymai pas specialistus. Tikrai taip. Kad ir kaip gerai prižiūrite dantukus namuose, deja, be specialisto, kuris turi gerą įrangą – nebus iki galo galima pašalinti apnašas, kurios sukelia įvairias ligas.

Žemiau pateiksime esminius niuansus, kurie padės geriau suprasti – kas yra profesionali burnos higiena.

  1. Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad ji turi būti atliekama bent jau du kartus per metus.
  2. Jeigu žmogus nešioja breketus arba serga uždegimo ligomis – dar dažniau.
  3. Visada reikia lankytis pas specialistus, kurie dirba legaliai.
  4. Taip pat reikia po higienos bent jau porą valandų negerti kavos ir kitų skysčių, kurie dažo dantukus.
  5. Siūlome Jums laikytis specialisto pateiktų rekomendacijų ir valyti dantis taip, kaip jis nurodė.

Geras specialistas paaiškins kas ir kaip, o Jūs galėsite būti ramus, kad kasdieninė priežiūra prisidės prie profesionalios higienos. Visa tai veda link gražių ir sveikų dantukų.

Burnos higiena namuose

Jeigu reguliariai atliksite higieną klinikoje – tokiu atveju galite būti ramus, kad higiena namuose taip pat nereikalaus iš Jūsų nei labai daug laiko, nei specialių priemonių. Svarbiausia yra reguliarumas. Kuo daugiau dėmesio savo dantims skirsite – tuo tikresnis galite būti, kad jie bus sveiki ir gražūs.

Visada geriausia su higienistu yra aptarti – kokios priemonės Jums reikalingos. Jie dažniausiai pateikia rekomendacijas įvertinęs Jūsų dantų būklę. Juk galima matyti – kokia ji ir tuo pačiu ko reikia, kad ji būtų dar geresnė. Taip pat reikia tinkamai rinktis maistą, kadangi jis ne ką mažiau veikia dantis ir tuo pačiu prisideda prie to, kad jie yra baltesni ir sveikesni.

Kuo daugiau dėmesio sau skirsite – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų dantys visada bus sveiki ir gražūs. Žinoma, tam reikia šiek tiek pastangų, tačiau dažniausiai kur kas mažiau nei buvo tikėtasi. Svarbiausia – noras. Su juo yra viskas įmanoma.

SOS‘ klinika Vilniuje paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *