Dantų implantavimas – gerai savijautai

Turbūt nereikia nė sakyti, kad nuoširdi ir graži šypsena puošia kiekvieną žmogų, tačiau, kai negalime pasigirti gražiais dantimis, šypseną gana dažnai tenka… slėpti. Gana dažnai tai tenka daryti tuo atveju, kai negalime pasigirti, kad turime visus dantis. Laimei, šiandien dantų implantavimas gali padėti išspręsti šią problemą, ir praktiškai visais atvejais tai galėtų būti pačiu geriausiu sprendimu. Taigi, kodėl verta rinktis būtent dantų implantavimą?

dantų implantavimasVisų pirma, ši procedūra nepažeidžia kitų dantų, ir paprasčiausiai vietoj trūkstamo danties dedamas implantas. Tokia procedūra nėra skausminga, nes jos metu taikoma nejautra.

Nors kartais sudvejojama, ar implantai gali būti geriausia išeitimi dėl jų kainos, tačiau jų paprastai netenka keisti kelis dešimtmečius, taigi, investuoti tikrai verta. Šiandien dantų implantų kainos tikrai nėra tokios didelės, kokios buvo anksčiau, taigi, tai gali sau leisti kur kas daugiau žmonių.

Įdėti implantai nesiskirs nuo šalia esančių dantų, taigi, niekas negalės pastebėti, kad turite implantą. Jis atrodys visai natūraliai, taip pat kaip ir visi kiti dantys. Implantavimo procedūra atliekama ganėtinai greitai, ir galite džiaugtis gražia šypsena, kurios nebereikės slėpti nuo aplinkinių. Turbūt neverta sakyti, jog ši procedūra – tai ne tik dantų atstatymas, bet ir savijautos gerinimas, nes po jos galėsite nebeslėpti savo šypsenos, kuria galėsite apdovanoti visus aplinkinius.

Dantų implantai – tai moderniausias būdas atstatyti trūkstamus dantis. Turbūt pamenate tuos laikus, kuomet vietoj trūkstamų dantų buvo dedami auksiniai dantys, ir,reikia pripažinti, kad tai tikrai patraukia dėmesį ir estetikos neprideda. Implantuoti dantys atrodys lygiai taip pat, kaip ir natūralūs, taigi, niekas nė nesužinos, kad turite implantą (nebent patys pasakysite).

Taigi, jei pavargote slėpti savo šypseną, ir norėtumėte jaustis geriau, pasvarstykite apie dantų implantavimą, kuris gana dažnais atvejais yra pats geriausias sprendimas, norint turėti visus dantis, kurie atrodytų natūraliai. Tai tikrai turi nemažai privalumų: leidžia turėti visus natūraliai atrodančius dantis, procedūra yra gana paprasta r neskausminga, nes atliekama vietinė nejautra, o tinkamai prižiūrimi dantų implantai galės būti nekeičiami net kelis dešimtmečius, taigi, jų privalumai tiesiog akivaizdūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *