Dirbtinė žolė interjere

Ar esate matę dirbtinę žolę pas savo draugus, pažįstamus, o gal viešbutyje ar biure? Ar bandėte įsivaizduoti, kokiose erdvėse, vietose ji idealiai tinka ir suteikia žmonėms komforto? Jeigu dar nesate daug girdėję apie šį produktą, papasakosime, kaip galima dekoruoti interjerą su dirbtine veja.

Dirbtinė žolė interjere

Šios žolės naudojimo galimybės interjere yra neišsemiamos. Žalia spalva patalpoje ramina, padeda atsipalaiduoti, o amžinai žaliuojanti veja sukuria nesibaigiančio pavasario ir vasaros įspūdį. Nuostabiai malonu ja mėgautis žiemą, kada už lango baltuoja sniegas!

Vaikų žaidimų erdvėje

Taigi, šią veją galite panaudoti vaikų kambaryje, vietoje kilimo. Dirbtinė žolė ROYAL GRASS® yra labai minkšta, ant jos smagu vaikščioti basomis. Vaikams tikrai patiks žaisti ant šio nuostabaus žalio kilimo. Tai visiškai ekologiškas produktas, neturintis sunkiųjų metalų, specifinio kvapo, todėl jis saugus naudoti.

Balkone

Ar norėtumėte gerti kavą ankstyvą pavasarį savo balkone, mėgaudamiesi gaivia žaluma, kada lauke jos dar nėra nė kvapo? Įsirenkite dirbtinę veją balkone, taip pat galite įsigyti ir dirbtinių žydinčių augalų. Estetiškoje balkono aplinkoje galėsite iki valiai ilsėtis skaitydami knygą ir gurkšnodami kavą.

Poilsio zonoje

Namuose galite susikurti poilsio kampelį svetainėje ar atskirame kambaryje. Nedidelis staliukas kavai pasidėti, supamas krėslas ir švelniai pėdas kutenanti žolė – taip gali atrodyti jūsų poilsio erdvė, kurioje niekas nesutrukdys jums pasinerti į malonius pojūčius.

Dirbtinė žolė puikiai tinka ir biuruose. Žalia spalva padeda atsipalaiduoti ir skatina kūrybingumą. Taigi žalias kampelis poilsio erdvėje gali tapti kūrybine oaze, kurioje kiekvienas darbuotojas atras įkvėpimą.

Dirbtinė veja parduotuvėse

Žaluma parduotuvėse tampa vis populiaresnė dėl to, kad ji daro teigiamą poveikį klientams. Dirbtinė žolė gali būti puikiu akcentu parduotuvės vitrinoje.

Dirbtinę veją galima panaudoti ir terasoje, vonioje, rūsyje, papuošti ja sienas. www.svajoniu-vejos.lt konsultantai patars, kokią žolę pasirinkti tam tikrai erdvei ir padės įsirengti žaliąjį kampelį. Profesionalūs dizaineriai pasiūlys idėjų, kaip ją galima panaudoti. „Svajonių Vejos“ prekiauja tik aukštos kokybės, puikiai atrodančia dirbtine žole.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *