Kaip išrinkti geras dovanas vaikams?

Vaikai yra visų mūsų ateitis. Kiekvieni tėvai stengiasi, kad jų atžalų vaikystė būtų kupina šilumos, meilės ir, kad vaikas net užaugęs galėtų padėkoti tėvams už nuostabias vaikystės akimirkas.

dovanos vaikamsNe paslaptis, kad visi vaikai labai mėgsta įvairias dovanas. Jiems tokios šventės, kaip Kalėdos ir gimtadieniai reiškia žymiau daugiau negu mums. Taip pat maži vaikai mėgsta gauti siurprizus iš kiekvieno į namus atėjusio svečio. Taip yra todėl, kad kol jie yra maži, mėgsta viską tyrinėti. Jiems yra įdomus kiekvienas žaislas, kiekviena smulkmena. Dovanos vaikams turėtų būti prasmingos ir įtraukiančios mažuosius į įdomią veiklą. Pavyzdžiui, jei padovanosite vaikui ūgio matuoklę, jam bus labai įdomu kiekvieną mėnesį matuotis ūgį. Jei vaikas yra nevalgus, toks aksesuarus jo kambaryje primins, kad norint užaugti reikia valgyti daug sveiko maisto.

Jei ketinate dovanoti dovaną savo draugų ar giminų vaikui, verta gerai apsvarstyti ar dovana tikrai bus tinkama. Mažiems kūdikiams dovanos turėtų būti daugiau naudingos jų tėveliams – drabužėliai, sauskelnės ir kita. Didesniems – lavinimo dovanėlės arba mieli kambario aksesuarai (lentelė vardui užrašyti, laikrodukai, sienų dekoracijos, muzikinės dėžutės, nuotraukų rėmeliai ir laikikliai, įvairios figūrėlės – tik jas dovanokite jau paaugusiam vaikui). Tokios šiltos dovanėlės suteiks ne tik džiaugsmo vaikui, bet ir jaukumo jo kambariui. O juk būdamas patogioje ir gražioje aplinkoje vaikas išties jausis labai laimingas.

Jei Jus domina originalios dovanos vaikams – galite rinktis tokias, kaip: dantukų dėžutės, specialūs durų beldikliai (taip bus gerbiamas vaikučio privatumas ir jis jausis svarbus šeimoje).

Visada praktiška dovana bus mokyklinės prekės – pieštukai, pieštukinės, liniuotės ir kiti reikmenys. Tai pat ir galanterija – skėčiai, mergaitiški rankinukai, magnetukai ar raktų pakabukai.

Atminkite, kad ir kokią dovaną išrinksite savo vaikams,ji turi būti padovanota su meile ir turėti ne tik estetinę, bet ir praktinę vertę. Jei dovana vaiko nesudomins ir jis ją greit pames ar nebekreips dėmesio, nenuliūskite. Vaiko pažinimas ir jo auklėjimas yra ilgas, visą jo vaikystę trunkantis, procesas. O jei ketinate dovanoti dovaną ne savo vaikui, geriausias patarimas būtų nesidrovėti ir pasitarti su vaiko tėveliais – galbūt jiems reikia kažko naudingo ir praktiško, bet vis neprisiruošia nupirkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *