Drabužiai internetu: dažniausiai užduodami klausimai

Drabužiai internetu šiandien parduodami ne vienoje internetinėje parduotuvėje, ir vis daugiau klientų pasirenka būtent tokį būdą apsipirkti. Tai padeda sutaupyti laiko bei pinigų, taigi, tai ir lemia internetinių drabužių parduotuvių populiarumą. Gana dažnai apie apsipirkimą internetu iškyla įvairiausių klausimų, taigi, pabandysime į juos atsakyti.

drabužiai internetuGana dažnai klausiama, kaip išsirinkti drabužius, kad jų dydis tikrai tiktų ir kad rūbai atitiktų lūkesčius. Perkant internetu drabužių negalima pasimatuoti, taigi, labai svarbu žinoti tikslų savo drabužių dydį. Taip pat pravartu žinoti ir tai, kokio modelio drabužiai jums tikrai tinka – turbūt neverta n sakyti, kad kartais ant manekenų drabužiai atrodo geriau. Taigi, prieš pirkdami įsitikinkite, kad drabužio pasiuvimas tinka jūsų figūros tipui, o taip pat žinokite tikslius savo matmenis – tokiu atveju nesuklysite, pasirinkdami drabužius.

Taip pat gana dažnai klausiama, per kiek laiko pristatomi drabužiai internetu. Žinoma, tai priklauso nuo to, kokią internetinę parduotuvę pasirinksite. Dažniausiai, perkant prekes iš lietuviškų internetinių parduotuvių, jos pristatomos per kelias darbo dienas ar per porą savaičių. Jei nuspręsite pirkti iš užsienio parduotuvių, tikėtina, kad prekių pristatymas užtruks ilgiau – gali tekti palaukti kelias savaites ar net keletą mėnesių.

Kartais domimasi, kodėl drabužių kainos internete yra mažesnės nei fizinėse parduotuvėse ir kartais tai lemia manymą, kad prekės nėra pakankamai kokybiškos. Vis dėlto, jaudintis tikrai nevertėtų – fizines parduotuves pardavėjams išlaikyti kainuoja brangiau, taigi, ir antkainiai yra didesni. Tuo tarpu internetinių parduotuvių išlaikymas kainuoja sąlyginai visai nedaug, taigi, ir pirkėjams gali būti pasiūlytos kur kas palankesnės kainos.

Gana dažnai klausiama, kiek gali kainuoti prekių pristatymas. Paprastai kaina priklauso nuo prekių svorio bei pristatymo būdo. Perkant drabužius internetu prekės paprastai pristatomos registruot paštu arba per kurjerį, o pristatymo mokestis paprastai siekia 7 litus, taigi, tikrai neteks daug mokti už prekių siuntimą.

Klientai kartais nerimauja, kad internetu įsigyti drabužiai netiks, tačiau baimintis neverta, nes jie gali būti grąžinami pardavėjui. Taigi, pirkti internetu jokios rizikos tikrai nėra, ir tokiu būdu galite sutaupyti savo brangaus laiko bei pinigų.

Batai internetu pigiau iš internetinės parduotuvės dubateliai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *