automobiliai

Žieminės padangos: verta investuoti, tačiau svarbu ir nepermokėti

PadangosDaugelis sako, jog automobilis yra vienas svarbiausių pirkinių gyvenime. Ir iš tiesų – juk būtent jis suteikia tiek daug galimybių, įneša daug komforto, leidžia taupyti laiką ir t.t. Vis dėlto, taip pat svarbu pažymėti, jog įsigijus automobilį, reikia ne tik jo teikiamomis galimybėmis mėgautis, bet ir užtikrinti tinkamą priežiūrą.

Skaityti toliau

Automobilių nuoma Vilniuje – reikalingiausia paslauga sugrįžtantiems emigrantams atostogų metu

Visi informaciniai šaltiniai vis garsiau ir garsiau skelbia apie emigrantus: kokie mastai iškeliauja svetur, vyksta “protų nutekėjimas”, mažėja gyventojų skaičius Lietuvoje ir auga vyresnių žmonių karta. Atrodo, vien tik problemos ir galo nesimato. O vieną iš bėdų atvykstantieji į Tėvynę emigrantai įvardina tą, kad čia nėra patogus tarpmiestinis transportas, bilietų kainos irgi nedžiugina. Juk didžioji sugrįžtančiųjų dalis tikrai neturiu jokių privilegijų į lengvatinius bilietus. Jų negalima priskirti nei senjorams, nei studentams. Kartais jie pagalvoja, kad tikrai labiau apsimoka pasinaudoti automobilių nuoma Vilniuje ir taip be jokių problemų aplankyti visoje Lietuvoje išsibarsčiusius giminaičius ir draugus. Tai kelionėmis autobusu ar traukiniu tikrai sunkiai įveiksite, o ir piniginę reiks gerai pakratyti.

automobiliu nuoma vilniujeAutomobilių nuoma Vilniuje tikrai populiari tarp atvykstančių miesto bei šalies svečių. Žinoma, pasitaiko, kad ir vietiniai lietuviai naudojasi šia paslauga. Viską susumavus ir paskaičiavus paaiškėja, kad šeimai, kuri neturi automobilio, labiau apsimoka automobilį nuomotis nei rinktis keliones autobusais, kai norima nuvykti vasarą prie ežero ar jūros, aplankyti kitame Lietuvos pakraštyje gyvenančius senelius ar susiorganizuoti ekskursiją po visą ar bent dalį Lietuvos. Šiais laikais automobilių nuoma yra labai populiari, nes žmonės, kuriems automobilis nėra būtinas pirkinys, mielai ja pasinaudoja. Dažniausiai jie į darbą keliauja viešuoju transportu arba dviračiu, galbūt dirba iš namų, o visi draugai bei artimieji mieliau atvyksta pas juos į svečius arba retsykiais ir patys pas juos nuvyksta.

Kartais kai paskaičiuoji, kiek išlaidų “suvalgo” automobilis, tikrai, žmogau, susimąstai, ar verta išlaikyti tą metalo gabalą. Kad jis važiuotų, reikalingi ir benzinas, ir tepalai, ir visos kitos tvarkingai veikiančios detalės. O jos tikrai nėra pigios. Ir automobilį turintys puikiai žino, kad autoservisai tikrai nesikuklina paprašyti apvalios sumos ne tik už detales, bet ir atliktą darbą. Tad kam visa tai? Žymiai patogiau tiek Lietuvoje gyvenantiems jos piliečiams, tiek į svečius sugrįžtantiems emigrantams yra pasinaudoti automobilių nuoma Vilniuje paslauga ir išsinuomoti automobilį.