automobiliu supirkimas

Automobilio pardavimo būdai

automobiliu supirkimasKiekvienam žmogui, turinčiam automobilį, ateina laikas jį parduoti. Tam priežasčių gali būti daug: reikia greitai išvažiuoti, o perrašyti transporto priemonės nėra kam, automobilis turi per daug gedimų ir jo neapsimoka remontuoti, norima geresnio ir naujesnio automobilio, po avarijos iš transporto priemonės liko tik laužas ir daugybė kitų. Tokiu atveju visada pradedame domėtis, kaip greičiausiai parduoti automobilį. Tam yra skirti keli automobilio pardavimo būdai:

  1. Jei automobilis po avarijos yra nebepataisomas, dažniausiai jis yra atiduodamas į metalo laužo supirktuvę. Tokiu atveju automobilį išgabena iš bet kurios vietos. Tačiau vienas didžiausių šios paslaugos minusų – už automobilio dalis gaunate pačią mažiausią kainą.
  2. Jei automobilis yra idealios būklės ar su nedideliais defektais, o Jūs tiesiog norite įsigyti kitą, dažnai apsimoka vykdyti automobilių mainus. Tačiau tam turite turėti didelį pažįstamų žmonių ratą.
  3. Bene populiariausias automobilio pardavimo būdas yra pardavinėjimas per interneto svetaines. Ten Jūs įdedate skelbimą ir laukiate, kol kažkas susidomės Jūsų transporto priemone. Tačiau čia slypi didelis minusas – gali būti taip, kad jei vairuojate nepopuliarų automobilį Lietuvoje, jo paprasčiausiai niekas ilgai nenupirks. O juk dažniausiai norisi kuo greičiau parduoti automobilį, nes jis neeksploatuojamas greitai genda.
  4. Vis dar nepopuliarus, bet ko gero, pats geriausias sprendimas būtų – automobilių supirkimo paslaugas teikiančios įmonės. Jų reikia ieškoti internetu pagal savo gyvenamąją vietą. Pavyzdžiui, jei gyvenate Kaune – paieškos sistemoje naudokite tokius raktinius žodžius: automobilių supirkimas Kaune. Tai yra labai patogus būdas, nes Jums tereikia tik užpildyti specialią anketą internetinėje užklausoje ir su Jumis jau labai greitai susisieks potencialūs Jūsų automobilio pirkėjai. Automobilių supirkimas – tai greičiausias ir lengviausias būdas parduoti savo automobilį. Čia yra visiškai nesvarbi transporto priemonės būklė, nes šios bendrovės paprastai superka visų markių geros ir pačios prasčiausios būklės automobilius. Parduodami savo transporto priemonę per tarpininkus galbūt ir negausite pačios didžiausios kainos, tačiau bent jau būsite tikri, kad pardavimo procesas bus pats greičiausias. Vertėtų pasidomėti, kurios bendrovės superka automobilius už didžiausią kainą.