Energita

Ekologiškas elektros energijos taupymo būdas

Norite gyventi ekologiškai? Jau senai svajojate kaip būtų galima sutaupyti elektros energiją? Energita jums gali pasiūlyti išeitį. Mes teikiame naujus, šiuolaikiškus sprendimus, kad pasaulis būtų švaresnis. Mes savo klientams siūlome tokius produktus, kurie padės ženkliai sumažinti energijos sąnaudas. Juk kasmet elektros energijos sąskaitoms mes išleidžiame vis daugiau ir daugiau pinigų, tai nėra ekonomiška, o be to kenkia mus supančiai aplinkai, kadangi yra išmetamas didesnis CO2 kiekis.

EnergitaSavo klientams galime pasiūlyti pačius įvairiausius produktus, kurie padės tausoti elektros energiją ir mūsų žaliąją planetą:

  1. Energijos taupymo prietaisai, kurie padeda efektyviai taupyti elektros energijos sąnaudas;
  2. Bekatodinės apšvietimo lempos. Mažina elektros energijos išlaidas. Jos yra labai mažai žinomos, tačiau gaminamos jau 24 metus. Tokioje lemputėje visa reikalinga energija yra perduodama tiesiog per stiklą. Tai didelį potencialą turinti apšvietimo rūšis.
  3. Energoskopas. Šis prietaisas jums padės nustatyti kada ir kur elektros prietaisai veikia be reikalo, todėl galėsite džiaugtis mažesnėmis sąskaitomis;
  4. Prietaisas E-Cube. Tai šaldymo įrengimai, kurie veikia ciklais, jie išsijungia ir įsijungia , palaikydami reikiamą temperatūrą. Jei bus įdiegtas E-Cube ženkliai sumažės elektros sunaudojimo kiekis;
  5. Naujieji kuro taupymo prietaisai. Šie prietaisai yra skirti angliavandenilio kuro taupymui ir padeda sumažinti aplinkos taršą. Tai yra patvirtinta technologija, todėl nereikia bijoti ją naudoti.

Skaityti toliau