geles

Gėlės į namus

Ne visada turime pakankamai laiko bei galimybių pasveikinti brangius asmenis jiems svarbiomis progomis, taigi, gana dažnai geriausiu pasirinkimu tampa gėlės į namus, kurios gali būti užsakomos tiesiog telefonu arba internetu.

gėlės į namusTai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, kai nėra galimybės atvykti pasveikinti brangių žmonių gimtadienio, vestuvių ar kita svarbia proga. Užsienyje gyvenantys lietuviai šia paslauga pasinaudojo jau ne kartą – juk ne visada yra galimybė grįžti į gimtą šalį patiems, taigi, tokiu atveju tenka gerai pasukti galvą, kaip galima būtų nustebinti brangius žmones. Tokiu atveju galima paprasčiausiai užsakyti gėlių į namus, nes apmokėti šią paslaugą galima ir internetu.

Taip pat šis pasirinkimas gali pateisinti ir tuomet, kai neturite laiko nuvykti į gėlių turgelį ar parduotuvę, o norite, kad būtų paruoštos puokštės, kurios pateisintų jūsų lūkesčius. Pavyzdžiui, kitą dieną ruošiatės vykti į vestuves ar į kitą šventę, ir norite, kad šia proga būtų paruošta puokštė, tokiu atveju gėles galite užsisakyti gėlių internetu arba paskambinę nurodytu telefonu. Tokiu atveju galite būti užtikrinti, kad spėsite nupirkti gėlių, ir puokštė bus paruošta tokia, kokios ir norite.

Skaityti toliau

Gėlės internetu: kaip užsisakyti?

Šiandien vis labiau populiarėja gėlės internetu, ir taip nutinka visai ne be reikalo: ne visada turime galimybę pasveikinti savo brangų žmogų svarbia proga, tačiau norime parodyti išskirtinį dėmesį. Turbūt nereikia nė sakyti, kad gėlės – daugumos moterų aistra, taigi, gėlės tikrai gali nustebinti bet kuria proga.

Taigi, kaip užsisakyti gėles internetu?

gėlės internetuTai padaryti labai paprasta: visų pirma, susiraskite įmones, teikiančias tokias paslaugas. Tai galite padaryti tiesiog internetu – užklausa grąžins tikrai nemažai rezultatų. Kai susirasite, kas teikia tokias paslaugas, galėsite palyginti siūlomas kainas, prekes bei sąlygas (pavyzdžiui, gali skirtis bendrovių darbo laikas). Kai jau išsirinksite įmonę, pristatančią gėles internetu, jums tereikės išsirinkti, kokias gėles norėtumėte pristatyti: tai gali būti ir skintos laukų gėlės, ir įmantrios puokštės, kurios gali būti sukuriamos ir pagal jūsų pageidavimus. Kai nuspręsite, kokių gėlių norėsite, galėsite gėles užsakyti – tai galite padaryti tiesiog internetu, užpildžius tam tikrą forma, ir telefono skambučiu – išsirinkite jums tinkamiausią variantą. Kai užsisakysite jums patinkančių gėlių, beliks tik apmokėti užsakymą – tai reikės padaryti bankiniu pavedimu. Jūs galėsite pasirinkti laiką, kuomet gėlės turi būti pristatytos į namus (žinoma, tai turėtų būti įmonės darbo metu). Ir – viskas – jums beliks laukti, kuomet gėles gavęs asmuo jums padėkos, kaip, tikėtina, ir bus. dažniausiai gėlės, gaunamos tiesiai į namus, tikrai nustebina, ir galvoje iškart ima suktis klausimas – kas tai galėjo padaryti? Žinoma, abejonės išsisklaido jau tada, kai perskaitomas lapelis.

Skaityti toliau