itališkos sofos

Atsinaujinimas su itališkais baldais

Namų remontas iš pagrindų, kiekviena interjero dalis ir dalelė, itališki baldai, naujas stalas ar kėdės ir viso namų interjero pakeitimas kaip emocinė atnaujinanti priemonė. Tokia tema neretai gvildenama bandant surasti būdus vaduojančius mus nuo taip žinomos rutinos, bandant įnešti į savo gyvenimą kažką emociškai gaivaus.

Originalus-stalas

Jau senokai visiems žinoma, kad kiekvienas namų daiktas, baldas ir panašiai turi savo tam tikrą energetiką, energetinį užtaisą. O patyrę psichologai vis dažniau prabyla apie itin teigiamą mūms visiems aplinkos pakeitimą. Aplinkos plačiąja prasme.

Gyvenamąją vietą be abejo ne viesuomet lengva pakeisti. O ir išvažiuoti atostogų taip pat kartais keblu. Ir čia, kalbant apie gyvenimiškus aplinkos pokyčius, į pirmą vietą iškyla mūsų namų galimas atnaujinimas, pakeitimas. Mes kartais net neįsivaizduojame arba netikime kaip nauja aplinka, kurioje mes nuolat būname gali teigiamai pakeisti mūsų kasdienybę, o tuo pačiu ir mūsų gerovę.

Remontuoti arba kitaip atnaujinti savo namus kartą per 5-7 metus tiesiog būtina. Ir iš pagrindų. Sienas, grindis, baldus, keisti paveikslus ir net mažas interjero detales. Yra daug realių pavyzdžių kaip teigiamai pasikeitė bendros žmonių nuotaikos ir gyvenimas pilnai atnaujinus savo interjerą, nuo grindų iki lubų.

Italisko-dizaino-valgomasis

Taip ir vizitas į itališkų baldų saloną ir kelių naujų baldų įsigyjimas į naująjį interjerą emociškai gali pakylėti.

Yra ne vienas atvejis kai ilgą laiką nerenovuotas būstas tiesiog taip atsibosta, kad kiekviena smulkmena jame, galima sakyti pradeda erzinti. O kai kurie rytų filosofijų mėgėjai netgi teigia, kad su laiku kiekvienas daiktas gali prikaupti įvairios informacijos ir energijos, todėl jį reikia tiesiog pakeisti nauju. Bet tai padaryti savu laiku.

Keisti verta ne tik namų baldus, pavyzdžiui valgomojo ar svetainės komplektą, bet dažnai ir patį kambarių išplanavimą, jeigu tik tam yra galimybių. Pavyzdžiui galima sukeisti miegamojo ir svetainės kambarius, sujungti arba kaip tik atskirti virtuvę su svetainę, kartais netgi išgriauti balkono sieną ir taip praplatinti vieną iš kambarių. Kaip beatrodytų iš pirmo žvilgsnio, variantų visuomet yra įvairių, reikia tik noro ir drąsos kažką nuveikti.

Atnaujinimų įvairovę suteika ir itališki baldai. Nauja kušete ar fotelis prie židinio, lova su stiklinėmis tarsi ore sklandančiomis kojelėmis, vietoj senos medinės, naujoviškas išskleidžiamas pietų stalas vietoje buvusios virtuvinės salos ir t.t. Ką Jūs besugalvotumėte itališki baldai turi Jums daug ką pasiūlyti ne tik savo dizaino, bet ir funkcine/ praktine prasme.

Sakoma, kad namuose norisi jaukumo ir tokios aplinkos, kuri nuteikia poilsiui ir kuo mažiau primena apie darbą. Todėl logiška namams rinktis tokius baldus, kurie ir turi būtent tokias charakteristikas. Tam nuteikia.

Daugelis kas domisi interjerų kūrimu ir atnaujinimu, iš daugelio baldų pasirinkimo variantų išskiria itališkus baldus. Pasiūloje be abejo yra pačių įvairiausių gerų baldų: pigesnių, brangesnių, vietinės gamybos, vokiškų, prančūziškų ir panašiai.

Kodėl interjerų srities mylėtojai mini būtent italų gamybos baldus. Dagelio nuomonės sutampa, kad itališki baldai yra šiltesnio dizaino. Jų išvaizda nėra tokia griežta ir neprimena ofisą, o kaip tik nuteikia visokiariopam atsipalaidavimui.

Italų baldų dizaineriai taip pat ypatingą dėmesį teikia ir baldų spalvų pasiūlai interjere. Juk reikia turėti omenyje, kad netgi tas pats baldas arba pavyzdžiui drabužis, ar automobilis gali visiškai kitaip atrodyti pasirinkus kitą spalvą. Įdomi mintis ar ne?

Italiski-minkstieji-kampai

Neveltui itališki baldai yra dažniausiai pateikiami šiltuose, kartais ryškesnėse tonuose. Tik tam, kad namai labiau primintų gamtą ir šeimą, ir tolintų nuo kasdienybės rūpesčių.

Liaudies išmintis sako, kad viskam yra savas laikas. Taip ir namų remontui privalo būti pasirinktas tinkamiausias metas. O jis visuomet atsiranda praėjus maždaug penkiems, septyniems metams nuo senojo.

Drąsiai, laiku pakeiskite Jus supančią aplinką, o su tuom bus pastebimi ir teigiami Jūsų pačių pakyčiai.