kokius roletus rinktis

Roletų pasirinkimas

Ieškodami kuo uždengti namų langus susiduriame su labai dideliu pasirinkimu. Roletai, užuolaidos, žaliuzės, austrijietės pasirenkamos kiekvienam pagal poreikius. Bet kuri rūšis dar skirstoma į pogrupius, tad tiksliai nežinant ko reikia galima ir pasimesti. Juk prekių asortimentas didžiulis, o kur dar spalvų ir raštų pasirinkimas?

roletaiNorintys savo namuose jaustis ne tik jaukiai, bet ir gyventi sveikai be dulkių, kurias kaupia užuolaidos, renkasi roletus. Jie nekaupia dulkių ir neužima daug vietos. Tai ypač aktualu tiems, kurie gyvena nedideliuose butuose ar namuose. Audinys tvarkingai susukamas į ritinį ir Jums nereikia rūpintis juo. Be to, audinys nėra toks teplus, kaip mums įprastos užuolaidos. Kartais mums sunku atprasti nuo jų, tad galime derinti roletus su užuolaidomis. Dieninės užuolaidos gali puikiai papildyti roletus. Galite rinktis apsauginius nuo saulės, uždengiamus iš viršaus ar apačios. Taip pat jie skirstomi į kasetinius, klasikinius, diena – naktis ar silkuette. Tam, kad namuose langų uždangos būtų originalios galima rinktis foto roletus. Su norimu vaizdu galima papildyti ar išskirtį reikiamą erdvę. Jie pastaruoju metu tampa vis paklausesni.

Interjeras yra neatsiejama namų dalis. Prie šiuolaikinio stiliaus puikiai tinka ir ritininės užuolaidos. Spalvas ir raštus galima rinktis iš gausaus pasirinkimo. Svarbu nesuklysti. Mažose erdvėse tiks šviesios pastelinės spalvos, o didelėse galima rinktis ir tamsias. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į patalpos paskirtį. Vaikų kambariuose rinkitės žaismingas ir ryškias. Tokia langų uždanga labai patiks mažiesiems. Miegamuosiuose galite rinktis tamsiai raudoną, tamsiai mėlyną ar raštais dekoruotą uždangą. Svetainė ar darbo kambarys yra tos zonos, kuriose galima rinktis ir netradicinius sprendimus arba kabinti klasikinius variantus.

Kaip pasirinkti roletų dydį? Tam, kad netektų nusivilti netinkamu jų dydžiu būtina tiksliai atlikti reikiamus matavimus. Matuojamas lango ilgis ir plotas, kurį reikia uždengti. Norint tai atlikti tinkamai būtina kviestis specialistus arba patiems, pagal pateiktas rekomendacijas, išsimatuoti. Dažniausiai kaip tai atlikti parodoma roletų pardavimo internetinėse svetainėse. Iš nuotraukų ar vaizdo įrašų galima tiksliai sužinoti kaip atlikti roletų matavimus. Tokiu būdu išmatuojamas lango ir stiklajuostės aukštis bei plotis.

Namuose esantys roletai gali atlikti daugelį funkcijų nuo apsaugos iki estetinio vaizdo gerinimo. Viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės, poreikių ir pomėgių. Svarbiausia išsirinkti kokybiškus gaminius, kurie Jus džiugins ne vienerius nuostabius metus, todėl kreipkitės į patikimus pardavėjus ir gamintojus.