kremas nuo rauksliu 2015

Kremas nuo raukšlių padės susigrąžinti jauną veido odą

Viena iš pačių karščiausių temų, kurias aptarinėja daugelis moterų (ir kuri, beje, mūsų dienomis ne svetima ir vyrams), yra kova su senėjimu ir apie tai, kaip efektyviai atsukti laiką bei pašalinti senėjimo požymius. Atsakydama į visus šiuos svarbius klausimus, grožio rinka pateikia platų ir įvairų kremų ir kitų kosmetikos priemonių, kovojančių su odos senėjimu, asortimentą. Tačiau iki šiol vis dar girdimas klausimas, ar tiek daug liaupsių sulaukiantis kremas nuo raukšlių iš tikrųjų yra veiksmingas? Ir, jei taip – ar jis gali sugrąžinti jaunystę?

KremasTeisingas atsakymas į visus šiuos klausimus, žinoma, būtų teigiamas. Kremai veikia. Rinkoje yra nemažai įvairių rūšių kremų nuo raukšlių, kurie atitinka daugelio vartotojų poreikius, ne tik sukuriamo rezultato, bei ir kainos požiūriu. Pastarieji kremai gali išlyginti odą, panaikindami anksčiau susiformavusias raukšles per gana trumpą laiką, jei yra naudojami reguliariai ir laikantis visų instrukcijų. Suprantama, kad niekuomet nereikia tikėtis stebuklo, t.y., kad norimas rezultatas bus pastebimas vos po kelių kremo vartojimo dienų.

Su odos senėjimu kovokite pačiu efektyviausiu būdu

Kremas nuo raukšlių, kuris yra naudojamas sistemingai ir atsakingai, pašalina viršutinio odos sluoksnio negyvąsias ląsteles ir drėkina gilesnius odos sluoksnius, kurie darosi stangresni ir ilgainiui ima atrodyti vis sveikiau. Kodėl paminėjome sistemingą kremo naudojimą? Kiekvienas kremas turėtų būti naudojamas reguliariai, nes, baigus naudoti pasirinktą kremą, buvę odos pažeidimai gali vėl atsinaujinti. Tai reiškia, kad savo oda privalote rūpintis nuolatos ir niekada netingėti atlikti vieną ar kitą privalomą kasdienę odos procedūrą.

Kai kurie kosmetikos priemonių vartotojai, kurie nėra linkę per daug investuoti į savo išvaizdą, stengiasi rinktis pigesnius odos drėkiklius. Kai kurie iš jų, ypač, jei jų sudėtyje yra laiko patikrintų su raukšlėmis efektyviai kovojančių medžiagų, tokių, kaip, pvz., vitaminai C ir E arba alfa hidroksilinės rūgštys, gali jums labai puikiai pasitarnauti. Niekuomet nėra blogai leisti sau šiek tiek paeksperimentuoti tam, kad galėtumėte rasti kosmetikos priemonę, kuri jūsų odai tiktų geriausiai.

Taigi, galima drąsiai teigti, kad kremas nuo raukšlių veiks nepriekaištingai, jei pasirinksite tinkamą produktą. Kita vertus, yra ir kur kas daugiau papildomų būdų, kaip efektyviai užkirsti kelią odos senėjimui. Kiekvienas žmogus, norintis ilgai išlikti jaunas ne tik vidumi, bet ir išore, turi taikyti ne vieną ir ne dvi procedūras, o visą priemonių kompleksą, nuo kurio priklauso mūsų grožis ir išvaizda. Todėl žemiau pateiksime jums patarimų, susijusių su šios paskirties kremų naudojimu.

Efektyviai kelią raukšlėms užkertančių priemonių sąrašas

 • Tepkite kremą švelniais judesiais, pradėdami nuo kaklo ir pamažu judėdami aukštyn.
 • Nepamirškite: kremą nuo raukšlių turėsite naudoti bent kelias savaites, kad pajustumėte apčiuopiamus rezultatus.
 • Pabandykite naudoti veido valiklį su glikolio rūgštimi.
 • Švelniu veido odos šveitikliu reguliariai (bent du kartus per savaitę) šveiskite savo odą tam, kad pašalintumėte negyvąsias odos ląsteles ir paskatintumėte ląstelių atsinaujinimą.
 • Visada naudokite kremą, kuris saugo nuo ultravioletinių saulės spindulių poveikio.
 • Galite pasikonsultuoti su dermatologu ar kosmetologu dėl priemonių, kurios geriausiai tinka jūsų odos tipui.
 • Labai svarbu kiekvieną naktį gerai išsimiegoti ir pailsėti.
 • Jūsų pasirinktas kremas nuo raukšlių savo sudėtyje turi turėti natūralių ingredientų – vitaminų, būtinų aliejų ir kt.
 • Pasirinkite veiksmingiausias kosmetikos priemones: makiažo pagrindą, pudrą, lūpų dažus ir kitus produktus, kuriuose yra medžiagų, saugančių nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio.
 • Svarbu kiekvieną dieną laikytis griežto savo odos priežiūros režimo – tada ji visada bus švari ir sveika.
 • Prieš miegą visada kruopščiai nusivalykite makiažą, naudodamos švelnų valiklį, pasirinktą pagal jūsų odos tipą.
 • Reguliariai naudokite kaukes ir odą stiprinančius drėkiklius, kad išsaugotumėte savo odą spindinčią ir gražią.
 • Kasdien išgerkite daug vandens (mažiausiai 1,5 litro).
 • Jei rūkote, dabar pats metas mesti. Rūkymas labai neigiamai veikia sveikatą ir pažeidžia odą, sunaikindamas kolageną ir elastiną.
 • Išbandykite skirtingus kremus nuo raukšlių ir nuspręskite, kuris jūsų odai tinka labiausiai.

Šie patarimai gali padėti išspręsti jums ne tik raukšlių panaikinimo klausimą, bet ir daugelį kitų odos problemų. Kremas nuo raukšlių visada bus veiksmingas, jei nepamiršite ir kitų svarbių aspektų, be kurių nebūtų galima turėti gražios ir atjaunėjusios veido odos.