odontologijos klinika kaune

Odontologijos klinika Kaune

Odontologijos klinika Kaune yra ne viena, daugeliui sunku pasirinkti, kuri geriausia. Šilainių mikrorajone įsikūrusi „Processus“ klinika rūpinasi ne tik suaugusiųjų sveikata. Čia galite atvesti ir savo vaikus. Patyrę specialistai puikiai jais pasirūpins. Odontologijos klinika Kaune „Processus“ gali pasiūlyti visas odontologijos paslaugas. Visai nesvarbu ar jums reikalinga burnos higiena, estetinis plombavimas ar sudėtingesnės procedūros. Čia viskas atliekama atsakingai ir kruopščiai. Klinikoje dirba patyrę gydytojai, moderni įranga.

odontologijos klinika kaunePacientų patogumui yra sąlygos dantis gydytis (arba dėtis implantus) išsimokėtinai. Ne kiekvienas gali mokėti reikiamą sumą iš karto, kadangi odontologų paslaugos ne pigus malonumas. Daugelis pacientų baiminasi dantų protezavimo, kadangi tai kainuoja ne menkus pinigus. Odontologijos klinika šią paslaugą gali suteikti išsimokėtinai. Ši galimybė atsirado ne taip seniai.

„Processus“ už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti:

· Pavedimu. Kai kuriems pacientams šis atsiskaitymo būdas yra patogesnis.

· Grynais pinigais.

· Kreditinėmis kortelėmis. Daugelis mėgsta pinigus laikyti bankuose, o ne grynais, todėl paprasčiau ir patogiau yra atsiskaitinėti banko kortelėmis, o ne grynais pinigais.

Kiekvienas pacientas gali pasirinkti sau tinkamiausią būdą. Odontologijos klinika rūpinasi savo esamais ir būsimais pacientais ir visada laukia jų sugrįžtant, kada prireikia odontologų pagalbos. Susisiekti ir pasirinkti tinkamą laiką galite interneto pagalba arba paskambinę nurodytu telefonu.

Daugelio žmonių problema kreivi dantys. Tai gali ne tik neestetiškai atrodyti, bet ir turėti įtakos bendrai sveikatos būklei. Odontologijos klinika „Processus“ siūlo breketus. Galite rinktis metalinius arba beligatūrinius. Šių breketų kaina šiek tiek skiriasi (brangiau kainuoja beligatūriniai breketai). Praėjus atitinkamam laiko tarpui galite turėti puikią šypseną bei tiesius dantukus.

Odontologijos klinika Kaune „Processus“ didelį dėmesį skiria mažiesiems pacientams. Kiekvienas žino, kad vaikų dantys turi būti sveiki. Būtina mažuosius vesti pas dantų gydytoją profilaktiškai, nors ir nėra nusiskundimų. Labai svarbu, kad vaikas ne tik nejaustų baimės gydytojui, tačiau ir pasitikėtų juo. Dažniausiai gydomi (arba šalinami) pieniniai dantys. Odontologijos klinikoje atliekamas pieninių dantų floravimas, rovimas, gydymas (gali būti gydomi ne tik pieniniai, bet ir nuolatiniai dantys). Gydytojai rekomenduoja tikrintis dantis maždaug kas šešis mėnesius, neatsižvelgiant į tai, kad jie atrodo sveiki. Profilaktiškai pasitikrinti dantis tiek vaikams, tiek suaugusiems labai svarbu. Laiku pastebėjus dantų gedimą galima juos išgelbėti. Priešingu atveju dantį gali tekti šalinti. Tai nėra maloni procedūra, tad geriau jos išvengti tikrinant profilaktiškai ir reguliariai dantis.