parketo gamyba

Parketas namų jaukumui

Namų grindys sukuria ne tik reikiamą interjerą, bet ir komfortą. Kuo ilgiau jos tarnauja, tuo geriau. O tam, kad taip būtų, būtina išsirinkti tik kokybiškas medžiagas. Lietuvoje dažniausiai grindims pasirenkamas parketas. Natūralumas mūsų namuose labai svarbus. Kokybiško parketo gamyba užtikrina tik geriausius rezultatus.

parketo gamybaTam, kad būtų tinkamai pagamintos grindys reikalingi ne tik darbo įrankiai, bet ir tinkamos medžiagos. Parketlentės gali būti dvisluoksnės ir trisluoksnės. Pastarosios tinkamos tuose namuose, kuriuose yra šildomos grindys, nes jų mažesnė šilumos varža. Kuriant savitą stilių namuose norisi natūralumo. Jei Jūs esate iš tų, kurie tai vertina labiau, nei modernius pasirinkimus, tai parketas kaip tik Jums. Ši grindų danga atspindi natūralumą. Daugelis nori matyti natūralius medžio raštus. Žinoma, kad galima panašius raštus atkurti ir kitomis grindų dangomis, tačiau tik natūralus parketo raštas atrodys prabangiai ir skoningai. Daugelis nori, kad grindų danga tarnautų kuo ilgiau. Parketas pasižymi ilgaamžiškumu. Žinoma, jis kainuoja bangiau, tačiau pagalvokite apie greitą grindų keitimą ir išlaidas tam. Įsigiję parketą galėsite ilgam pamiršti grindų keitimo nemalonumus. Juk šis darbas tikrai ne iš maloniųjų.

Renkantis grindų dangą reikia išsirinkti ne tik jų rūšį, bet ir spalvas. Šviesios tiks net ir mažose erdvėse, nes suteiks erdvumo, o su tamsiomis reikėtų elgtis atsargiai, nes jos labiau tinkamos dideliuose kambariuose. Reikėtų žinoti, kad parketo gamyba užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą, tačiau tai negarantuoja to, kad grindų danga visuomet išliks nepakitusi. Tokia danga neatspari aštriems naminių gyvūnų nagams ir kitiems įbrėžimams, tačiau prireikus pasitelkiami darbo įrankiai ir medžiagos, kuriomis galima ją atnaujinti ir vėl džiaugtis gražiomis grindimis. Norint kuo ilgiau džiaugtis parketu reikia ne tik jį saugoti ar atnaujinti, bet ir tinkamai pasirinkti. Jis gali būti alyvuotas arba lakuotas. Pastarosios nebus tokios jaukios, tačiau puikiai apsaugos nuo skysčių įsigėrimo, įbrėžimų ar dėmių. Galima rinktis matinį, pusiau matinį ar pusiau blizgų lako padengimą. Alyva padengtas parketas bus šiltesnis ir natūralesnis, tačiau labiau tepsis. Ji išryškins medienos raštus. Kiekvienu individualiu atveju reikia apsispręsti kam teikti pirmenybę.

Gražūs ir jaukūs namai daugelio žmonių svajonė. Grindys yra viena iš svarbiausių detalių. Be jų, sunku net įsivaizduoti namus. Tinkamai išsirinkus grindų dangą galima bus daugelį metų džiaugtis ne tik gražiomis ir tinkančiomis spalvomis, bet ir kokybe.