pigu lt tvoros tinklas

Nuo ko priklauso tvoros tinklų kaina?

Šiais lakais ima sparčiai populiarėti tvoros tinklai. Jie yra mėgstami dėl praktiškumo, paprastumo, lengvo montavimo ir nedidelės kainos. Grandininės tvoros siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį. Tačiau, kai nuspręsite, kad Jums tikrai reikia tvoros tinklo, prieš tai susipažinkite, nuo ko priklausys visa kaina.

tvoros tinklaiIšlaidos, visų pirma, priklauso nuo tvoros medžiagos, aukščio, ilgio, stulpelių skaičiaus ir tvoros vartų dydžio. Pagrindinės tvoros tinklams naudojamos medžiagos yra cinkuotas plienas arba cinkuoto plieno padengimas vinilu. Taip pat gali skirtis vielos mastelis (storis). Tvorų montavimas priklauso ir nuo paskirties – privatumo funkciją turinčios tvoros yra storesnės vielos ir labiau pridengia vidinį vaizdą. Kaina taip pat priklauso ir nuo to, ar tvorą montuosite patys ar pasisamdysite darbuotojus. Ne paslaptis, kad neturint pakankamai žinių, patiems tvorą montuoti gali būti labai sudėtinga, o montavimo kokybė gali labai nuvilti, kai po kelių savaičių, papūtus stipresniam vėjui, tvora paprasčiausiai sulūš. Be to, daugelis iš mūsų neturi tam tinkamos įrangos. Todėl geriau šį darbą patikėkite profesionalams. Montuodami tvorą patys, galite tik dar labiau nukentėti finansiškai.

Jei pasirinksite geležimi kaustytas arba dekoratyvines tvoras, jos kainuos brangiau nei paprasto plieno tvoros tinklas. Nors tvora padengta polivinilchloridu (PVC) arba vinilu kainuoja brangiau, tačiau ji yra ilgaamžiškesnė ir reikalauja mažiau priežiūros. Didesnio pločio vielos (5cm) kainuoja brangiau nei plonesnės (6cm), nes jų gamybai reikia daugiau medžiagos.

Tvorų aukštis prasideda nuo 1-1,2 metro. Tvoros tinklas, priklausomai nuo gamintojo, gali būti ir 1,8-3,5 metrų aukščio. Ilgis priklauso individualiai nuo Jūsų norimo aptverti objekto dydžio. Suprantama, kad kuo ilgesnės ir aukštesnės tvoros norėsite – tuo brangiau mokėsite.

Privatumą suteikiančios tvoros tinklai turi mažesnes „akis“ ir daugiau skersinių, tam, kad aplinkiniai sunkiau galėtų įžiūrėti, kas yra aptvertoje teritorijoje. Jų gamybai reikia sunaudoti daugiau medžiagos, todėl ir kaina yra didesnė. Išlaidos taip pat priklauso ir nuo tvoros viršutinės apdailos: jei norėsite spygliuotos tvoros ar gražesnio viršutinio užbaigimo – sumokėsite papildomai.

Kaina priklausys ir nuo to, kiek vartų reikės tvorai. Galima rinktis vienviečius vartus, skirtus tik pėstiesiems, arba dviviečius – jei teritorijoje važiuos ir transporto priemonės. Dvigubi vartai yra didesni, todėl padidina tvoros gamybos išlaidas.