remarketingas

Remarketingas padės susigrąžinti potencialius klientus!

Dažnas elektroninę prekybos vietą turintis asmuo susiduria su problema, kad klientas užsuka į parduotuvę, apžiūri prekes, kartais net jas “susideda į krepšelį”, tačiau galiausiai neperka ir dažnai net nebegrįžta. Remarketingas yra paslauga, kurios tikslas tokiems asmenims priminti apie Jūsų elektroninę parduotuvę ir tuo pačiu prekes, kurios jį domina. Tai paslauga, kuri naudinga ne tik verslininkams, tačiau ir pirkėjams, kurie dažnai skubėdami paprasčiausiai pamiršta prekes, kurias pasirenka ir kurios jam yra aktualios.

Kuo naudingas remarketingas?

Reklama interneteRemarketingas – ypač dažnai lietuvių pasirenkama efeftyvi reklamos priemonė. Iš kur tai žinoti? Užėjus į daugelį tinklapių Jūs būnate informuotas, kad puslapis naudoja Cookies (sausainukus”, kurie ir fiksuoja kiekvieno žmogaus žingsnius internete.

  • Remarketingas padeda vėl sugrąžinti asmenis, kurie jau kartą lankėsi Jūsų internetiniame puslapyje. Tai reiškia, kad jog padidėja tikimybė, kad jie pirks Jūsų paslaugas arba prekes.

  • Žinoma, proceso metu taip pat “auga” ir Jūsų prekinio ženklo žinomumas ir tuo pačiu reputacija.

  • Kadangi atmintyje išsaugomi tiksliniai klientai – suteikiama galimybė jiems transliuoti aktualią informaciją: skelbti apie akcijas ir panašiai.

  • Suteikiama galimybė reklamą parodyti per skirtingas platformas, taiga ji yra labai funkcionali.

Yra ir daugiau pliusų, kurie nulemia remarketingo pasirinkimą. Aišku yra viena, kad tai patogi galimybė susiburti lojalių klientų ratą. Statistiškai įrodyta, kad vertingiau išsaugoti jau esamus klientus, kurie yra susidomėję Jumis, nei bandyti pritraukti naujus. Žinoma, geriausia suderinti šias abi galimybes, tačiau kai biudžetas ribotas – remarketingas geriausiai atitinka kainos ir kokybės santykį.

Skaityti toliau