šakočiai gimtadieniui

Vaikų gimtadieniai

Artėjantys vaikų gimtadieniai tėveliams tikras galvosūkis. Reikia sugalvoti kuo užimti vaikus, kur švęsti ir kuo pavaišinti mažuosius svečius. Kasmetinės šventės verčia sugalvoti vis ką nors naujo ir originalaus. Nebūtina švęsti su tortu ir žvakutėmis žaidžiant pabodusias slėpynes. Puikiai tinka netradicinės idėjos, pavyzdžiui, šakočiai gimtadieniui ir pasamdyti cirko ar teatro artistai.

vaikų gimtadieniaiVaikams svarbiausia ne maistas, o linksmybės. Tai gali būti tiek ramūs, tiek ir aktyvūs žaidimai namuose ar lauke. Galima mažuosius nuvežti pasilinksminti į vandens atrakcionų parką ar sužaisti dažasvydį. Viskas priklauso nuo vaikų amžiaus ir pomėgių. Taip pat norint, kad šventė taptų nepamirštama reikia pasirūpinti įvairia gimtadienio atributika: servetėlėmis, spalvotomis girliandomis, fejerverkais, žaislais ir balionais. Kuo spalvingiau, tuo geriau.

Vaikų gimtadieniai praeina, tačiau išlieka gražūs prisiminimai apie puikią šventę. Svarbu, kad tai būtų kažkas įsimintino ir gražaus. Mergaitėms patiks vienokie užsiėmimai, o berniukams visai kitokie. Galbūt mažosios damos norės ramiai ir gražiai žaisti lėlėmis ar stebėti samdytų artistų pasirodymą, o ryžtingai nusiteikę ponaičiai negalės atitraukti akių nuo iliuzionisto pasirodymo? Kas geriau, nei tėvai gali žinoti apie savo atžalų pomėgius? Jeigu šiemet pritrūkote idėjų, tai paklausinėkite savo vaikų ar pažįstamų kaip dar galite juos nustebinti.

Koks gimtadienis, jei nėra saldumynų? Vaikams patinka įvairiaspalviai saldainiai, sausainiai su įdarais, o tortas turi būti gražus ir skanus. Tačiau pastaruoju metu šakočiai gimtadieniui tampa labai paklausūs. Juk atsilaužti gardaus šakočio norisi ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems. Išsirinkti jį nėra sudėtinga, nes siūloma įvairiausių dydžių ir rūšių. Apsispręskite kiek šakočio reikia ir ar trapaus, ar minkšto.

Visą šventės eigą reikia planuoti. Geriau tai daryti kuo anksčiau, nes kreipiantis per vėlai, gali tekti ieškoti kitų prekių ar paslaugų. Pavyzdžiui, norint, kad į gimtadienį atvyktų aktoriai, kurie surengs šaunų pasirodymą svečiams, vertėtų rezervuoti reikiamą datą kuo anksčiau. Tas pats galioja ir tiems, kurie nepirks pagamintų saldumynų, o nori užsakyti konditerijos parduotuvėse. Šiais patarimais verta pasinaudoti ir tiems tėveliams, kurie nori sutaupyti, nes skubiems užsakymams taikomas papildomas mokestis.

Jūsų vaikų gimtadieniai praeis sklandžiai, jei iš anksto viską suplanuosite. Svarbiausia atminti, kad mažieji nori pramogų ir linksmybių. Pasirūpinkite, kad šventės metu jie turėtų pakankamai užsiėmimų ir saldžių gardumynų. Tuomet šventė bus nepamirštama, o apie patirtus įspūdžius jie dar ilgai prisimins.