šilumos siurbliai oras oras veikimo principas

Šilumos siurbliai oras-oras veikimo principas

Šilumos siurbliai pastaruoju metu yra itin populiarus sprendimas. Jie veikia ekonomiškai, yra draugiški aplinkai ir užtikrina patogumą. Kieto kuro katilus būtent dėl patogumo daugelis keičia į šilumos siurblius oras-oras arba oras-vanduo. Kad nereikėtų internete vesti paieškos frazės „šilumos siurbliai oras-oras veikimo principas“, detaliau aptarkime, kaip veikia oras-oras šilumos siurbliai.

Kaip veikia šilumos siurbliai oras-oras?

Daugelis lygina šilumos siurblius oras-oras su oro kondicionieriais. Ir jie yra visiškai teisūs – šių dviejų įrenginių veikimo principas yra labai panašus. Šilumos siurbliai oras-oras veikimo principas yra pagrįstas šilumos iš aplinkos absorbcija, taigi siurblys paima šilumą iš aplinkos ir perduoda ją į patalpas. Atrodo, viskas paprasta, tačiau toks procesas leidžia šildyti namus išties ekonomiškai.

Be to, šildymo siurbliai oras-oras gali būti naudojami ir patalpų vėsinimui. Tai funkcija, kuri itin praverčia karštomis vasaros dienomis. Dvejopą funkciją siurbliams užtikrina jų veikimo principas.

Šilumos siurbliai oras-oras – veikimo principas, kuris pasiteisina

Šilumos siurbliai suteikia daugybę privalumų. Jie gali ne tik šildyti ir vėsinti patalpas, tačiau ir užtikrina patogumą – šiems siurbliams priežiūros reikia itin mažai. Šilumos siurbliai naudoja šilumą iš aplinkos, todėl suvartoja itin nedaug elektros energijos. Tai puikus pasirinkimas tiek ieškant pagrindinio šildymo būdo, tiek ir norint turėti pigesnę bei ekologiškesnę šildymo alternatyvą.

Skaityti toliau