slidinejimo akiniai su kamera

Platus slidinėjimo akinių pasirinkimas

Slidinėjimas kalnuose tampa viena iš populiariausių laisvalaikio leidimo formų. Jei anksčiau tautiečiai mieliau traukdavo į šiltus kraštus vien todėl, kad lietuviško klimato užtekdavo ir norėdavosi pamatyti saulę, tai šiuo metu daugelis renkasi aktyvias atostogas kalnuose, kurios padeda pailsinti tiek sielą, tiek kūną. Kad slidinėjimas būtų visapusiškai pavykęs ir grįžtumėte be jokių traumų, o vien tik su nuoširdžiais prisiminimais, svarbu pasirūpinti savo slidinėjimo apranga. Ji susideda iš mažų akcentų sujungtų grandine, kuri padės visapusiškai leisti laiką.

akiniaiSlidinėjimo akiniai yra vienas iš tokių akcentų, be kurio jokiu būdu nerekomenduojama lipti į kalnus. Kaip teigia profesionalai, jau geriau be pirštinių, bet tik be akinių. Paprasčiausiai, slidinėjimo akiniai būtini, kad galėtumėte tinkamai savo akimis aprėpti aplinką. Kuomet net ir Lietuvoje stipriai prisninga ir šviečia saulė, išėję į lauką mes dažniausiai prisimerkiame nuo labai intensyvaus spindėjimo. Taigi, kalnuose viskas dar kur kas intensyviau. Saulės akiniai padės neapakti ir tinkamai įvertinti aplinką, kurioje planuosite praleisti didžiąja laiko dalį. Slidinėjimo akiniai tampa viena iš svarbiausių savisaugos priemonių, kuri padės į Lietuvą grįžti be papildomų mėlynių ar lūžusių kaulų.

Slidinėjimo akiniai turi labai platų pasirinkimą, kuris dažniausiai ir renkamasis pagal stilių. Aišku, derinama prie visos slidininko aprangos. Moterys dažniausia renkasi kiek mažesnius akinius, vyrai – didesnius. Kadangi egzistuoja labai platus pasirinkimas – tinkamą variantą ras nuo tų, kurie nori šmaikščių ir spalvotų iki tokių, kuriems svarbiausias solidarumas. Platų asortimentą galite rasti tiek internete, tiek realiuose prekybos centruose. Tiesa, virtualiose prekyvietėse viskas kiek pigiau. Šiuo metu plinta slidinėjimo akiniai su kamera. Jų metu galima filmuoti viską, kas vyksta prieš jus. Viskas labai panašiai, kaip ir su kamera, kur yra priklijuojama ant automobilio priekinio stiklo. Šiuo atveju kamera montuojama į akinius. Tai puiki galimybė vėl ir vėl išgyventi pačias nuostabiausias tuo metu patirtas akimirkas.

Perkant slidinėjimo akinius rekomenduojama juos pasimatuoti. Svarbu, kad jie puikiai prisiderintų prie jūsų veido formos – neturi likti jokio tarpo. Kitu atveju stiklai paprasčiausiai pradės rasoti ir taip jūs nebegalėsite matyti, kur čiuožiate. Tai yra gana pavojinga. Geriau pasirinkite brangesnius, tačiau tokius, kurių stiklas itin aukštos kokybės, nerasoja ir tuo pačiu geba apsaugoti nuo saulės spindulių. Pasirinkimas platus, tad pavyks rasti tobuliausią variantą.