valdyti gamybos procesus

Vizitinės kortelės: ar to tikrai reikia?

Vizitinės kortelės šiandien tikrai populiarios, ir būtų sunku rasti bent vieną vadovą, kuris neturėtų savo vizitinių kortelių. Vis dėlto, kartais kyla klausimas, ar tai tikrai yra būtina – juk kontaktus visai nesunkiai galima rasti ir internete.

vizitinėsVisų pirma, vizitinės kortelės tikrai gali praplėsti jūsų klientų skaičių ar paprasčiausiai padėti išlaikyti turimus klientus – juk kartais reikia visai nedaug, ir paprasčiausiai svarbu, kad klientai turėtų jūsų kontaktus, ir prireikus susisiektų būtent su jumis. Turbūt nereikia nė sakyti, kad daugumos sričių specialistai turi tikrai nemažai konkurentų, taigi, norint išlaikyti klientus, svarbu, kad jus nesunkiai galėtų surasti.

Nors kartais teigiama, kad visą reikalingą informaciją galima susirasti tiesiog internete, tačiau niekad negalite būti tikri, kad potencialūs klientai visų pirma ras tikrai jus, o ne jūsų konkurentus. Tokia rizika visada išlieka, taigi, kur kas naudingiau klientams įteikti savo vizitinę kortelę, kad prireikus jūsų paslaugų ar prekių, neabejotinai būtų susisiekta su jumis.

Skaityti toliau