yhs default

SMS internetu, SMS siuntimas

SMS internetu – tai puiki galimybė bendrauti. Jei jūsų draugas ar giminaitis yra toli, tai ne bėda, galite su juo susisiekti. Nereikės žinučių rašyti telefono pagalba, kurios dažniausiai kainuoja ne taip ir menkai, jei rašote už Lietuvos ribų. Bendravimas reikalingas visiems, nei vienas nenori būti pamirštas. Daugelio operatorių Lietuvoje siūlomas nemokamas SMS siuntimas, bet dažniausiai tik šalies ribose. Kai kurie žmonės labiau mėgsta rašyti žinutes, nei valandų valandas plepėti telefonu. Tai gali būti užsiėmimas vykstant į tolimą kelionę, kada reikia valandų valandas praleisti autobuse.

SMS internetuSMS internetu galima siųsti ne taip ir seniai, tobulėjant technologijoms, šiandieną turime šią galimybę. Toks komunikavimo būdas naudojamas vis plačiau. Netiesioginio bendravimo metu jūs galite:

 • Reikšti savo mintis.
 • Pranešti svarbią žinią.
 • Nustebinti draugą pranešdami puikia naujiena.
 • Pareikšti savo nuomonę.
 • Skubiai informuoti.
 • Siųsti priminimą.

SMS siuntimas leidžia labai daug. Tokiu būdu netiesiogiai gali bendrauti kiekvienas. Svarbu turėti telefono numerį žmogaus, kuriam norite parašyti žinutę. Jums tereikės surinkti norimą tekstą ir jį išsiųsti. Gavėjas matys iš kokio numerio parašyta SMS žinutė. Tai nėra sudėtinga, nereikia ypatingo mokslo.

SMS siuntimas internetu yra patogus būdas komunikuoti. Tai gali daryti kiekvienas žmogus, žinoma, jei neturite gavėjo kontaktų (t.y. telefono numerio) jums nepavyks susisiekti. Norėdami išsiųsti SMS internetu atlikite šiuos veiksmus:

 1. Sužinokite gavėjo telefono numerį.
 2. Suraskite reikiamą laukelį, kuriame rašyti tekstą.
 3. Surinkite pageidaujamą tekstą. Tai atlikti reikėtų atidžiau, jei nenorite, kad draugas gautų žinutę su klaidomis.
 4. Jei pirmą kartą siunčiate žinutę, galite pasirašyti (parašyti apačioje, po tekstu, savo vardą). Priešingu atveju, jei gavėjas neturi jūsų telefono numerio, jis gali nežinoti kas rašo.
 5. Paskutinis žingsnis – paspauskite mygtuką „Siųsti“. Jūsų tekstas bus akimirksniu išsiųstas, belieka laukti atsakymo.

Didelis SMS internetu privalumas yra tas, kad jis gali būti nepastebimas. Gavėjas gali nematyti iš kur gavo žinutę, ar iš mobiliojo telefono ar iš interneto. Tokiu būdu galite komunikuoti su draugais, kolegomis, giminaičiais ar artimaisiais operatyviai. Parašyti tekstai yra matomi iš karto, vos tik parašius. SMS siųsti internetu yra paprasta ir patogu, tereikia vieną kartą pabandyti ir neabejotinai norėsite pakartoti. Nesunkiai tokiu bendravimo būdu gali naudotis ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie turi internetą. Jiems nebus sudėtinga, nors apie kompiuterius išmano ir nedaug.