Geriausi pigūs skrydžiai

Skrydžiai lėktuvu yra vienas iš geriausių būdų keliauti. Greitas ir komfortiškas susisiekimas tapo daugeliui prieinamas. Šiuo metu siūlomi geriausi pigūs skrydžiai į įvairias šalis tiek Europos, tiek ir kituose žemynuose. Taigi, prireikus bilieto galima greitai surasti reikiamą.

Keliauti mėgsta daugelis iš mūsų, tačiau ne visi turi tiek daug pinigų visoms norimoms šalims aplankyti. Dabar viskas daug paprasčiau, nes galima lengvai rasti pigius bilietus. Pavyzdžiui, apsilankius pigių skrydžių interneto svetainėje galima greitai surasti tinkamą maršrutą pasirinkta data ir atlikti rezervaciją. Tokios svetainės naudingos dėl to, kad jose yra geriausi pasiūlymai, o jums neteks gaišti laiko ir lankytis kiekvienoje oro linijų bendrovėje ieškant pigių bilietų. Taigi, nauda dviguba – taupomas laikas ir pinigai. Įsigijus pigius bilietus galima bus aplankyti daugiau šalių.

Pigūs skrydžiaiDar vienas geras patarimas norintiems sutaupyti skrydžiui – pirkti netiesioginius bilietus. Dažniausiai jie būna pigesni, nei tiesioginio skrydžio bilietai. Neverta nerimauti dėl persėdimų. Šiuo metu dažnai jie netrunka labai ilgai, o sutaupyti pinigai atperka laukimą. Kartais pigius skrydžius randame su keliais persėdimais, o palyginus tiesioginio skrydžio kainą ir tokio su persėdimais matomas akivaizdus skirtumas.

Nuo to, kur keliausite priklauso kainos. Vienos šalys kainuos brangiau, o kitos pigiau. Pavyzdžiui, nuskristi į Londoną gali kainuoti pigiau, nei į Rygą. Taip yra todėl, kad skrendančiųjų į Londono oro uostus yra gerokai daugiau. Taigi, kainos siūlomos mažesnės. Verta žinoti, kad geriausi pigūs skrydžiai siūlomi ne turistų sezono metu. Jeigu jau žinote, kur norite keliauti, tai pasidomėkite tos šalies ypatumais. Galbūt ją lanko daugiausia turistų vasaros mėnesiais, o štai pavasarį ten lietaus sezonas, tačiau kainos gerokai mažesnės. Tokiu būdu sutaupysite.

Pigūs skrydžiai gali būti perkami tiek iš anksto, tiek ir paskutinėmis dienomis. Kiekvienu atveju gali pasisekti gauti gera kaina parduodamus bilietus. Vis dėl to, tie, kurie nemėgsta netikėtumų ir nori viską planuoti turėtų bilietų rezervavimu pasirūpinti likus keliems mėnesiams iki numatomos skrydžio datos. Jeigu jūs mėgstate rizikuoti, tai laukite paskutinių dienų, galbūt jums pasiseks ir nusipirksite labai pigius bilietus.

Šiuo metu be problemų randami geriausi pigūs skrydžiai. Tereikia žinoti kur juos galima įsigyti. Pasinaudojus kai kuriais patarimais bus sutaupyta bilietams ir neteks ieškoti kitų galimų būdų keliauti. Tereiks laiku atvykti į oro uostą ir kelionė, kupina įspūdžių, prasidės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *