Išsinuomavę automobilį, laikykitės švaros

Jeigu reikia automobilio, nesvarbu, ar jums padės Turbo nuoma, ar kitas automobilių nuomos punktas, tačiau jums būtinai reikėtų laikytis tam tikros švaros ir užtikrinti, kad grąžinate mašiną švarią. Dėl kai kurių galimų nešvarumų gali pakilti nuomos kaina, o visi smulkūs – jūsų sąžinės reikalas. Tačiau auto nuomotojai tikrai mėgsta klientus, kurie jaučia atsakomybę ir automobilius palieka švarius.

Nevalgykite mašinoje

NuomaŠtai kokių mašinų galite rasti savo šventėms ar išvykoms: https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma. Tačiau pirmiausia reikėtų žinoti, kam gi ta mašina skirta. Tai – transporto priemonė. Taigi, ji visada pirmiausia ir bus skirta tam, kad jus ir kitus nugabentų iš kažkokio taško A į kažkokį tašką B. Vadinasi, tai ne kavinė, ne užeiga ir ne restoranas, ir ne virtuvė. Tad kam gi valgyti kelionės metu? Mokslininkai ir toliau tvirtina, kad mums išties pakanka valgyti du arba vieną kartą per parą. Tad jeigu pavalgėte prieš išvažiuojant, valgysite, kai nuvyksite, tai kam dar reikia apkrauti savo virškinimo sistemą ir valgyti važiuojant? Juo labiau, kad kalneliai ir duobutės važiuojant jus gali ir supykinti. Jums tikrai nėra reikalo sau patiems apsunkinti kelionę. Geriau nevalgykite mašinoje ir važiuokite sveiki bei saugūs. O taip pat tokiu elgesiu pagerbsite ir kitų darbą bei tikrai nenuniokosite mašinos. Juk gėrimai gali išsilieti, skystas maistas apdrabstyto, kietas maistas trupėti, tepti ir pan.

Venkite palikti kvapus

Ne tik maistas paliks kvapus, bet ir perteklius kvepalų, taip pat nemalonūs kvapai. Rūkaliai galėtų susilaikyti ir nuomotoje mašinoje nerūkyti, ypač, jeigu salonas ne odinis, o iš audinių, į kuriuos kvapas įsigeria itin gerai.

Nevežiokite augintinių arba apsaugokite saloną

Kas jau kas, bet augintiniai gali labai greitai padaryti netvarką. Pavyzdžiui, didelis baltas labradoras tuojau pat paskleis visur savo šuniško kailio šerius ir aplipę jais bus ir žmonės, ir sėdynės, ir visas salonas. Tad stenkitės nevežioti augintinių ir saugoti saloną. Jeigu vežatės ir savo baltąją mešką, patieskite jai apklotą, kad apsaugotų sodynes.

Nevartokite automobilyje svaigalų

Nuo jų prasideda daug blogų dalykų. Nereikia net sakyti, kokios pasekmės būna perdozavus alkoholio. Jeigu labai norite perdozuoti, verčiau tą darykite ne mašinoje.

Susirinkite šiukšles

Net jeigu ir tvarkingai važiavote, galbūt po kelionės kažkur mėtosi kolos skardinė ar koks nors mokėjimo čekis. Pažiūrėkite, ar nepalikote šiukšlių, surinkite jas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *