Kai prakiūra vamzdžiai

Prakiurusio vamzdžio remontasNeretas žmogus, sugedus namuose santechnikai, tampa pats sau santechnikas Vilniuje. Gedimų būna įvairių – lengvesnio ir sunkesnio kalibro. Kai tai yra lengvi sugedimai, žmonės dažniausiai bandon santechniką susitaisyti patys.

Ką taisome patys

Nors mažesnių miestų, kaimų žmonės pasakytų, kad Vilniuje gyvenantys vyrai gal net nemoka varžto įsukti ar vinies įkalti, visgi tam tikrus nedidelius gedimus žmonės bando patys susitaikyti. Tarkime, tai gali būti tokio tipo dalykai, kaip varvantis čiaupas, kai jį reikia tiesiog šiek tiek paveržti, arba reikia pakeisti filtrą, išvalyti kalkes. Taip pat nutinka ir su dušo galvutėmis – dėl ilgo naudojimo jos greit gali užkalkėti, ir niekas nebegalės maudytis taip, kaip visada mėgdavo. Kad užkalkėjo dušas, suprasite todėl, kad ne vienodai bėgs vandens srovelės pro skirtingas skylutes. Gerai kalkes išvaro rūgštiniai tirpalai, tokie kaip actas.

Dar vienas dalykas, kuris nutinka dažnai žmonėms – tai užsikimšusios kriauklės bei vonios. O kaip jos galėtų būti išvalytos? Jeigu žmogus nenori, kad dėl tokio nedidelio gedimo atvyktų santechnikas Vilniuje, tuomet jums reikia patiems imtis priežiūros, kuri, pasirodo, nėra tokia ir sudėtinga. Labai dažnai kanalizaciją padeda atkimšti tiesiog tokios priemonės kaip „Kurmis“ ar panašios, kurių įpylus į užkimštą vamzdį, ten susidaręs kamštis per kelias valandas yra suardomas šių cheminių medžiagų. Taip pat kartais žmonės santechniko neišsikviečia ir kitais, rimtesniais atvejais. Tada jie patys pralošia. Nes kuo ilgiau yra delsiama su dideliu pavojumi, tuo prasčiau vėliau būna, kai tenka taisyti. Beje, yra ir dar viena dažna problema pas gyventojus – tai suplyšusi, įtrūkusi dušo žarnelė. Niekam ne paslaptis ta nemaloni staigmena, kai staiga į veidą ima purkšti vanduo iš dušo galvos krašto ar žarnelės. Tokius sunkumus taip pat kartais žmonės susitvarko patys, tiesiog nusipirkdami kitą žarnelę ir ją užsidėdami.

Kada kviečiame santechniką

Ir yra tokios situacijos, kada žmonės puikiai supranta, jog nieko negali padaryti patys – būtinas santechnikas ar bent jau koks nors nagingas pažįstamas, giminių tarpe garsėjantis dėl pakeistų penkių vonių, pastatytų klozetų ir pan. Žmonėms santechnikas Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste yra reikalingas tada, kai namus užlieja potvyniai, ir žmonės jau patys nebežino, iš kur bėga vanduo. Kartais, kai būna lengva ir paprasta nustatyti potvynio atsiradimo priežastį, tai dar santechnikas nėra kviečiamas, nes jis tiesiog būna pasikviečiamas kai, pavyzdžiui, žmonės gauna atlyginimą. Tarkime, matoma, kad bėga ten kažkur po kriaukle, taigi, štai ten pastato kibirą ir ilgai nepasikviečia santechniko. O vėliau jį išsikvietę laukia, kol viskas bus sutaisyta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *