Kaip planuoti plaukimą baidarėmis?

Plaukimas baidarėmis yra puiki patirtis išbandant savo jėgas. Planuojant plaukimą ieškoma, kur išsinuomoti baidares ir kaip pasirinkti maršrutą, todėl norint, kad plaukimas praeitų sklandžiai reikia žinoti nuo ko pradėti planuoti ir organizuoti tokią smagią pramogą. Geriausia, kai planuoti viskas pradedama iš anksto.

Baidarės nuomaiPirmiausia planuojant plaukimą baidarėmis reikia pasirinkti tinkamą maršrutą. Visas planavimas pradedamas nuo patinkančio Lietuvos regiono pasirinkimo, pavyzdžiui, Aukštaitija ar Žemaitija. Tuomet reikia rinktis tinkančią upę ar ežerą. Norint pasirinkti nepakanka perskaityti upių ar ežerų aprašymus. Geriausia yra peržiūrėti nuotraukas, nes tuomet bus daug aiškiau, kuris maršrutas jums labiausiai tinka. Jeigu vis tiek sunku apsispręsti, tuomet galima rinktis populiarų plaukimą Žeimenos upe. Tai upė, kuri bus tinkama tiek patyrusiems, tiek ir tiems, kurie plauks baidare pirmą kartą, tiek ir tiems, kurie nori plaukti su vaikais. Kaip jau supratote, turite rinktis plaukimą baidare ne tik pagal regionus, bet ir pagal tai, koks maršrutas jums tinka. Geriausia, kai maršrutas parenkamas individualiai, nes, pavyzdžiui, vienos upės tinkamos plaukti su vaikais, o kitos bus per sraunios ar per daug kliūčių plaukiant. Taip pat gali būti, kad ne visiems patiks matomi vaizdai. Be to, rinktis maršrutą, reiškia ir tai, kad reikia pasirinkti tinkamą plaukimo atstumą. Kai kurie atstumai yra keliolika kilometrų, o kai kurie keliasdešimt. Pagalvokite, kas jums tiks atsižvelgiant į jūsų fizinį pasirengimą ir tai, ką norite pamatyti.

Ne tik plaukimui tinkamos vietos pasirinkimas ar plaukimo kilometrų skaičius yra svarbus. Reikia žinoti, kur išsinuomoti baidares. Kai kuriuose šalies regionuose, kuriuose klesti baidarių turizmas, galima rasti daug nuomotojų, tačiau išsirinkti reikia tik vieną. Kaip priimti tinkamą sprendimą? Galima rinktis pagal kitų žmonių atsiliepimus arba galima tiesiog rinktis tinkamą maršrutą ir pasirinkti tuos, kurie yra patogiausioje vietoje arba teikia daugiau jums reikalingų paslaugų. Be to, baidarių nuomotojai gali padėti ir apsispręsti bei patarti kaip pasirinkti maršrutą atsižvelgdami į jūsų poreikius ir tai, ką norite pamatyti. Svarbiausia – pasirinkti patikimus baidarių nuomotojus, kurie jūsų nepaves ar neapgaus su pinigais. Todėl geriausia vengti tų, kurie baidares nuomoja nelegaliai. Pagalvokite, juk norite turėti plaukimą, kuris įvyks suplanuoti laiku ir gausite visas paslaugas, kurias užsisakėte. Niekas nenori būti apgautas, juk plaukimo daugelis laukia ilgai ir su nekantrumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *