Kaip rašyti SEO tekstus

Jei prieš tris metus kiekvienam moderniam miesto ir verslo žmogui rūpėjo vadinamasis „kaučingas“, tai dabar kiekvienam, sekančiam naujienas, būtini SEO mokymai. Idant kiekvienas žmogus kuo skubiau susipažintų su paslaptimis apie tai, kaip teisingai naudotis internetine rinkodara ir savo niekam neįdomų puslapį paversti visų lankomu. Iš tiesų, šiais laikais, kai reiškinio nebuvimas internete yra beveik tolygus reiškinio apskritai neegzistavimui, sunku nesutikti, jog išmanyti SEO pagrindus reikalinga kiekviena. Šį kartą jums dovanojami nedideli SEO mokymai, jeigu norite suprasti, kaip rašomi tokio tipo tekstai.

Tekstas su raktažodžiais

SEO tekstų rašymasJūsų SEO mokymai turėtų prasidėti nuo supratimo, kuo SEO tekstas skiriasi nuo kitokio, ir kaip jis veikia. Visų pirma, prisiminkime, kaip veikia Google sistemos. Jeigu einate į paiešką, jūs kažko ieškote, įvesdami raktažodžius. Tarkime, jeigu parašysite „naujienų portalas“, jums tikrai priekyje išmes pačius populiariausius naujienų portalus. Kuo į tolimesnį puslapį eisite, tuo rasite mažiau lankomus ir mažiau žinomus naujienų portalus. Sakykime pats populiariausias naujienų portalas yra toks populiarus dėl milžiniško žmonių skaičiaus ir atsiliepimų, kuriuos jie palieka. Įvairiuose tinklaraščiuose, socialiniuose tinkluose, daugybėje įvairių medijų. Google, ieškodamas kažko, pagal raktažodžius „naujienų portalas“, surenka iš viso interneto tuos atsiliepimus, kur panaudotas šitas žodžių junginys ir įdėta nuoroda. Jos veda į populiarųjį portalą, todėl jis ir iškyla į viršų. Tiesiog tokiu principu veikia paieškos sistemos. SEO inžinerijos tikslas yra padaryti taip, kad kliento (kokio nors internetinio puslapio) pozicija iškiltų į viršų Google paieškoje, vedant adekvačias paieškas. Tarkime, yra auskarų gamintojas. Jis tikisi, kad žmonės jį gali rasti, ieškodami, pavyzdžiui, pagal raktažodį „auskarai moterims“, arba „auskarai akcija“. Taigi, SEO tekstai yra rengiami taip, kad sudarytų Google sistemai įspūdį, jog kažkas dažnai kalba apie tam tikrą tinklapį. Todėl yra minimi atitinkami raktažodžiai, dedama nuoroda ir tekstas talpinamas kokiame nors tinklaraštyje, naujienų kataloge. Tad, jeigu norite būti SEO tekstų rašytojas, žinokite, kad rašydami turėsite panaudoti raktažodžius.

Turinys yra svarbu

Atrodytų – na tai gerai, padarysite kokį nors žodžių kratinį ir še jums SEO tekstas. Nė velnio, viskas sudėtingiau. Turinys yra svarbu, ir jeigu jūsų tekstas neturės prasmės, tai nieko neišlošite. Tad tam tikra prasme jūs turite ne simuliuoti populiarumą, o jį sukurti. Dėl to kuo kokybiškesni bus tekstai, kuo labiau skaitomi, kuriuose paminėta nuoroda, tuo bus efektyviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *