Kaip saugoti automobilį

Priemonių, kaip saugoti automobilį, yra apstu, net ir automobilio sekimas su GPS įranga gali būti vienas iš apsaugos būdų. Tad ką reikėtų žinoti, į ką atkreipti dėmesį, ir ką daryti, kad automobilis būtų saugus?

Statyti filmuojamoje teritorijoje

Geriausia automobilį statytis mieste tokiose teritorijose, kuriose yra stebimos: yra filmavimo kameros, yra diktofonas prie jų prijungtas (fiksuoja garsą), galbūt kažkoks sargas gyvai saugo stovėjimo aikštelę. Pasistatę vienaip ar kitaip saugomose aikštelėse, net jeigu ir neišvengsite įsilaužimo ar vagystės, tai bent vėliau bus lengva atpažinti nusikaltėlius, kurie ėmėsi tokių veiksmų.

Sumontuoti sekimo įrangą

Automobilio sekimasAišku, labai efektyvu yra tiesiog automobilio sekimas su GPS koordinates nustatančiu prietaisu. Norėdami apsaugoti savo automobilį, gerai įmontuokite šį prietaisą. Jeigu automobilis būtų nuvarytas – jūs apie tai iškart sužinotumėte, kadangi veiktų ir signalizacija, ir matytumėte, kur jis juda. Tačiau verta Gps siųstuvą montuoti į patį automobilį, atlikti tai servise. O ne palikti taip, kad būtų lengva jį nuimti. Gali būti, kad vagys turės blakių detektorių, kuris lengva aptiks visus siųstuvus, naudojančius kažkokias bangas. Taigi, labai svarbu taip įmontuoti siųstuvą, kad net ir jį aptikus, nepavyktų jo lengvai ir greitai pašalinti.

Turėti gerus užraktus, signalizaciją

Žinoma, svarbu ir tai, kad automobilis būtų moderniai užrakinamas ir negalėtų bet kas su viela jo atsirakinti. Reikia ir geros signalizacijos, kuri iškart sukeltų ant kojų ir jus, ir tarnybas.

Naudoti užvedimo slapukus

Paprastas senas geras triukas – slapukai. Tai tarsi žaidimas, kai turi nuspėti, ką ir kur automobilyje reikia padaryti, kad būtų galima jį užvesti. Nors nemažai vagių jau bus susidūrę iš anksčiau su įvairiais slapukais ir žinos, kaip su jais kovoti, tačiau verta kaskart sugalvoti kažką naujo ir taip užtikrintai apsisaugoti.

Naudoti apsaugančius nuo įsilaužimo stiklus

Nemažai nusikaltimų, įsilaužimų į automobilius įvyksta tiesiog per stiklą – yra pramušamas stiklas ir per jį patenkama vidun. Kad jums taip neatsitiktų, verta atsinaujinti stiklus į itin patvarius ir taip apsaugoti savo automobilį.

Nestatyti, nepalikti įtartinose vietose

Galiausiai, jeigu jūsų mašiną pavogtų pavojingame rajone, tamsiame priemiestyje, kur trumpam pasistatėte mašiną, kol užeisite į parduotuvę, pirmas klausimas, kurį jums visi užduotų, būtų – o kodėl tu ten statei mašiną? Ten juk labai nesaugu. Iš tiesų, tai ir šeimininko bus dalis kaltės, jeigu automobilis stovės labai nesaugioje vietoje. Reikia saugotis patiems.

1 komentaras

  1. mano patarimas butu daryti tai ko zmones vengia daryti ziema – plauti automobili. plaukit ne savitarnose, kartus su dziovinimu. taip isvengsite korozijos ir rudziu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *