Kas geriau: kompresorių nuoma ar jų įsigijimas?

Kompresorių centrasSuspausto oro įranga – praktiškas pasirinkimas tiek namams, tiek darbui. Profesionaliais kompresoriais prekiaujantis UAB „Kompresorių centras“ siūlo plačią įrangos pasiūlą, atitinkančią individualius pirkėjų poreikius. Įmonės pasiūloje yra sraigtiniai, stūmokliniai, medicininiai, menteliniai, aukšto slėgio, turbo kompresoriai. Centro darbuotojai gali suteikti išsamias konsultacijas įrangos pasirinkimo ir eksploatacijos klausimais, patarti, kada kompresorių verta pirkti, o kada užtenka jį nuomoti.

Kokiu tikslu oro kompresorius bus naudojamas?

Prieš įsigydami arba nuomodami kompresorių, turite nuspręsti, kokiam tikslui jis bus naudojamas ir kaip dažnai jis bus jums reikalingas. Paprastai kompresoriai išskiriami į tris pagrindines kategorijas: paprastiems darbams skirti kompresoriai, profesionalūs nešiojami kompresoriai ir komercinio tipo kompresoriai.

Kompresorius buičiai

Jei kompresorius jums reikalingas paprastam naudojimui, t. y. darbui buityje, siūlome pagalvoti apie nebrangią, tačiau funkcionalią įrangą. Jei kompresorius bus naudojamas dažnai, pvz., mėgstate tvarkytis namuose, todėl jums reikės suspausto oro statybinės technikos, pvz., viniakalės, naudojimui arba jums reikia dažnai pripūsti sporto inventorių, padangas ir pan., verta įrangą įsigyti. Ir priešingai, jei kompresorius jums reikalingas retiems darbams, pvz., planuojate atlikti remonto darbus, tačiau suspausto oro kasdienėje veikloje jums nereikia, kur kas optimalesnis pasirinkimas – įrangos nuoma. Tai leis efektyviai taupyti finansus, be to, jums nereikės galvoti, kur nebenaudojamą kompresorių laikyti, kaip pasirūpinti jo eksploatacija, arba – kam jį parduoti, padovanoti ir pan.

Kompresorius pramonei

Jei oro kompresorius reikalingas pramonei ar verslui, pvz., turite autoservisą ir jums reikalingas nuolatinis suspausto oro tiekimas, žinoma, verta pagalvoti apie įrangos įsigijimą. Šiuo atveju galite rinktis profesionalius nešiojamus kompresorius arba komercinius kompresorius. Pirmieji yra pritaikyti darbui sudėtingomis sąlygomis. Dažniausiai jie naudojami statybos darbų aikštelėse, kadangi yra portatyvūs ir gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą (kompresoriai gali būti pernešami su specialia rankena arba dedami ant pagrindo su ratukais). Komerciniai kompresoriai naudojami tuomet, kai verslui reikalingas pastovus (nepertraukiamas) suslėgto oro tiekimas. Tai itin pažangūs kompresoriai, kurie gali dirbti intensyviomis sąlygomis. Nors tai brangiausias kompresorių tipas, tuo pačiu jie užtikrina efektyviausius rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *