Kokius svetainės baldus rinktis?

Daugelis savo namuose nori jaukios svetainės, todėl tampa svarbu ne tik teisingai pasirinkti spalvas, bet ir baldus. Jaukumui kurti reikia ne tik sofos ir stalo, bet reikalingi ir foteliai, kilimai, gėlės, ir kiti daiktai, kurie padeda sukurti jaukumo jausmą. Nuo ko pradėti, kad sėdint savo svetainėje jaustumėtės puikiai?

Foteliai būstuoseGeriausia pradėti nuo interjero stiliaus paieškų. Peržiūrėkite visus stilius, kokie yra, o jei galite sau leisti, tai samdykite interjero dizainerį, kuris padės išsirinkti. Stilių yra įvairių, todėl pagalvokite, koks jums labiausiai patinka. Tiesa, reikia būti budriems ir atsiminti, kad stilių reikėtų rinktis ne itin naujovišką ar itin iššaukiantį, nes neužilgo jis ims jus erzinti. Raudonos spalvos sienos ir oranžinė sofa su mėlynos spalvos kilimu viduryje svetainės greitai atsibos, kai joje teks būti kasdien, tačiau žiūrint gražiai nufotografuotą interjerą gali pasirodyti, kad toks spalvų derinys įdomus. Jei nežinote, ką rinktis, tai geriausia pasirinkti paprastą klasikinį interjerą. Be to, yra tam tikros spalvos, kurios puikiai atrodo kuriant neiššaukiančius interjerus. Pavyzdžiui, jaukiai svetainei tiks ne tik visos pastelinės šviesios spalvos, bet ir ruda, balta, juoda spalvos. Gražiai žiūrėsis samanų spalva su kitomis deriniuose. Interjero stilius, tai ne tik spalvos, bet ir baldų stilius. Nors labai gražu įvairūs naujoviški baldai, kurių gamybai naudojamas skaidrus plastikas ar spalvotas stiklas, tačiau verčiau rinktis paprastus baldus mums įprastų formų ir pagamintiems iš natūralios medienos ar laminuotų medžio drožlių plokščių.

Dažnai nežinoma, kokių baldų reikia. Pasirinkimas priklauso nuo interjero stiliaus ir gyvenimo būdo. Jei pasirenkamas minimalistinis interjero stilius, tai jūsų svetainėje turi būti tik svarbiausi baldai. Taigi, statykite tik sofą ir staliuką. Žinoma, galima pasirinkti lentyną ar mažą spintelę, tačiau čia svarbiausia – kuo mažiau baldų t.y. tik tie, kurie būtini. Jeigu nenorite minimalistinio stiliaus savo svetainėje, tai jums kuriant jaukią erdvę, pravers foteliai. Ypatingai gražiai žiūrisi minkšti audiniu dengti baldai. Taip pat jaukumui kurti reikės pasitelkti ir kitus daiktus, pavyzdžiui, vazas su gėlėmis, pagalvėles sofai, kilimas svetainės viduryje ir jaukus apšvietimas.

Nenuvertinkite smulkių detalių. Būtent jos padeda užbaigti visą jaukios svetainės kūrimą. Visi baldai, spalvos ir papildomos detalės turi tarpusavyje derėti. Tai svarbiausias patarimas norintiems sukurti tikrai jaukią svetainės zoną. Tik vientiso interjero stiliaus kūrimas ir palaikymas užtikrins puikų galutinį rezultatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *