Koks geriausias vaikiškas vežimėlis?

Šeimos pagausėjimas ir kraitelis tampa maloniais rūpesčiais. Vienas iš svarbiausių pirkinių yra vaikiškas vežimėlis. Tėveliai neretai nežino ką rinktis ir ką atkreipti dėmesį, nes pasirinkimas šiuo metu yra labai didelis. Dėl tokios pasiūlos galima nebežinoti, kas tiks, o kas ne.

Visuomet reikia pirmiausia atkreipti dėmesį į saugumą. Jeigu perkate Europos gamintojo vežimėlį, tai jie įtaiso papildomas apsaugas. Tinkamai esantys saugumo mechanizmai užtikrins kūdikio ir vaiko saugumą. Svarbūs ir geri stabdžiai, saugos diržai, kokybiškas audinys, kuris nepraleis vėjo. Taip pat svarbu ir tai, kad vidinė vežimėlio dalis nebūtų per plati, nes kūdikis gali apsiversti. Renkantis prekę gerai, jei ji pažymėta Europos Sąjungos kokybės ženklinimu, tai garantuos, kad vežimėlis atitinka saugumo reikalavimus.

Vaikiški vežimėliaiReikia atkreipti dėmesį ir į patogumą juo naudotis. Tai reiškia, kad turi būti patogu tiek tėveliams jį stumdyti, sulankstyti, užnešti, pakelti ir pan., tiek ir vaikui jame gulėti ar sėdėti. Iki maždaug pusės metų kūdikiai tik guli, todėl svarbu užtikrinti tai, kad būtų visiškai gulima padėtis. Vėliau, kai pradės sėdėti, reikės tiek gulimos, tiek ir sėdimos padėties. Juk vaikas ne visuomet tik sėdės, bet norės ir numigti pietų miego. Kalbant apie patogumą, reikia nepamiršti pasimatuoti vežimėlio ir praėjimų tose vietose, kur jums reikės praeiti, pavyzdžiui, liftas, laiptinė, lauko durys ir pan.

Vaikiškas vežimėlis turi būti toks, kuris bus jums patogus, todėl neverta klausyti daugybės patarimų, nes kas vieniems patogu, kitiems galbūt neturi reikšmės. Pavyzdžiui, kai kuriems tėveliams labai patogu, kai vežimėlio lopšys yra išimamas. Tuomet galime kūdikį nusinešti į parduotuvę, svečius ar polikliniką, tačiau kai kuriems patogiau vaiką nešti automobilio kėdutėje. Aišku, kad yra bendrų patogumo standartų, tarkim, patogiame aukštyje esančios rankenos bus geras pasirinkimas visiems. Taip pat daugeliui aktualu ir tai, kad nuo vežimėlio galėtų nuimti, kai kurias medžiagines dalis ir jas išskalbti. Ne visuomet prireikia daugybės priedų, tokių kaip vežimėlio gaubtas nuo vėjo ar tinklelis nuo vabzdžių. Vieniems tai bus būtina, o kitiems nebūtina. Kiekvienas turi pasirinkti pagal save.

Daugelis klaidingai galvoja, kad kažkuris vežimėlių tipas yra geriausias. Ne tai turi būti aktualu. Labai geras gali būti ir universalus vežimėlis, ir sportinukas, ir skėtukas, ir klasikinis. Svarbiausia, kad jis atitiktų saugumo ir komforto reikalavimus. Tai turi būti svarbiausia renkantis geriausią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *