Kompostavimas: ar verta tai daryti patiems?

Kompostavimas pastaruoju metu tampa vis populiaresnis, nes visada yra tikimasi, kad derlius bus tikrai puikus, ir daržovės ar gėlės augs pakankamai greitai. Taigi, kartais tai pareikalauja tam tikrų pastangų, ir kompostavimas gana dažnais atvejais padeda ppasiekti puikių rezultatų.

kompostasVis dėlto, tenka pripažinti, kad tai pasiteisina tikrai ne visada: gana dažnais atvejais reikia išbandyti įvairius variantus, kol galiausiai viską pavyksta atlikti tinkamai. Neretais atvejais ūkininkai teigia, kad prireikė ne vienerių metų, kol toks pasirinkimas pasiteisino, tačiau gana dažnai pripažįstama, kad bandyti tikrai buvo verta.

Ne visada tam galima paskirti pakankamai laiko, ir tuo atveju, jei į sodybą, kurioje turite daržą ar šiltnamį, nuvykstate gana retai, kompostuoti tikrai ne visada apsimoka, nes tai ne visada pasiteisina. Tokiu atveju kur kas palankiau įsigyti parduodamo komposto, ir galite būti visiškai ramūs, kad toks pasirinkimas pasiteisins.

Žinoma, renkantis tam tikrą kompostą, svarbu atkreipti dėmesį į jo sudedamąsias dalis, ir tikrai gana dažnai yra norima, kad visos jo sudedamosios dalys būtų kuo natūralesnės.

Prekybos vietų, kuriose yra parduodamas kompostas, šiandien galima rasti ne taip ir mažai, tad visada galima palyginti, kokios yra nustatytos šių prekių kainos – tai tikrai padeda atrasti tokius pardavėjus, kurie gali pasiūlyti įsigyti prekių pigiausiai,o palyginti kainas galite tiesiog internetu.

Neretai yra norima, kad kompostuojant neišdygtų įvairių piktžolių, ir dėl to galėsite būti visiškai ramūs, jei pasirinksite tokį kompostą, kuris yra apdirbtas gana aukštoje (60-70 laipsnių) temperatūroje.

Nors kartais manoma, kad savarankiškas kompostavimas gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tačiau, tenka pripažinti, kad ne visada iš pirmo bandymo pavyksta pasiekti puikių rezultatų. Žinoma, jei turite pakankamai laisvo laiko, tikrai galite bandyti kompostuoti patys, tačiau tuo atveju, jei į sodybą nuvykstate gana retai, tai pasiteisina tikrai ne visais atvejais. Paruošto komposto įsigijimas visada gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, r jo kainos tikrai yra prieinamos. Galite tiesiog palyginti, kokiomis kainomis kompostą parduoda skirtingi pardavėjai, ir tikrai atrasite patį tinkamiausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *