Vėdinimo sistemos

Nevėdinamos patalpos nėra malonios nei vienam, tai gali kenkti netgi sveikatai. Ne visada pakanka atidaryti langus, kad patalpa gerai būtų išvėdinta. Šaltuoju žiemos sezonu ne kiekvienas nori atsidaryti langus ar balkonus. Galima susirgti peršalimo ligomis, be to, šalti namai nėra jaukūs. Žiemos vakarais smagu, kada namuose šilta. Vėdinimo sistemos namams – tai geras sprendimas. Šiomis sistemomis prekiauja daugelis įmonių Lietuvoje, jas galima įsigyti parduotuvėse. Labai svarbu, kad patalpos būtų gerai išvėdintos, o didesnėse nėra lengva tai padaryti. Vėdinimo sistemos namams veikia efektyviai. Jei rūkote patalpoje, ši sistema yra būtina.

krosnelės namuoseDaugelis namų yra gana sandarūs. Tai, žinoma, gerai, žiemą patalpos yra šiltos. Šiluma neišeina iš namo, jus sunaudosite mažiau kuro, kuris skirtas šildymui. Galėsite ekonomiškiau apšildyti pastatą, tačiau nepamirškite, kad būtinas yra vėdinimas. Neišvėdintose patalpose gali būti tvanku, sunkus oras. Galite susidurti su pelėsio ir grybelio problema. Vėdinimo sistemos namams leis jums neprarasti šilumos ir tuo pačiu turėti išvėdintas patalpas.

Patalpų vėdinimas vyksta naudojant elektros energiją. Kiekvienas namo šeimininkas nori, kad sąnaudos būtų, kaip įmanoma, mažesnės. Rinkitės tokias vėdinimo sistemas namams, kurios sunaudoja nedaug elektros energijos. Paprastai vėdinimas vyksta gana intensyviai, priklausomai nuo patalpos dydžio, ji gali būti išvėdinta gana greitai.

Svarbu ne tik namus gerai išvėdinti, bet juos reikia ir tinkamai apšildyti. Tam puikiai tinka krosnelėms namams. Jei norite apšildyti ne dideles patalpas krosnelė puikus pasirinkimas. Tai gana ekonomiškas apšildymo būdas. Patalpa apšildoma efektyviai, kadangi šiluma sklinda labai greitai. Jums nereikės laukti, kol kambaryje bus šilta ir jauku. Svarbu yra tai, kad naudojant tokį patalpos apšildymo būdą neprireiks daug malkų. Krosnelės namuose neužima daug vietos, jei jūsų kambarys yra mažas, ji puikiai tiks. Pasirinkus tokį šildymo įrenginį šiluma galite mėgautis užmiesčio sodyboje ar sodo namelyje. Krosnelė gali įkaisti per maždaug 10 -15 min. Tai labai trumpas laiko tarpas. Jums nereikės šalti šaltą žiemą ir laukti, kol patalpoje bus šilta. Tereikės sudėti malkas ir jas padegti. Kuras dega gana ilgai, todėl šiluma sklinda ilgą laiko tarpą. Krosnelė namams gali šildyti jūsų namą ar būtą, netgi visą dieną (tai yra 12 valandų).

Pasirinkimas tiek vėdinimo sistemų namams, tiek krosnelių šiandieną yra nemažas. Svarbu pasirinkti tą, kuri jums labiausiai tinka. Jei sunku apsispręsti patiems kreipkitės į pardavėją (įmonę, kuri prekiauja tokia produkcija ar konsultantą parduotuvėje).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *