Kuo pasižymi šilumos siurbliai oras-vanduo?

Šilumos siurbliaiKuomet kalba pasisuka apie žiemos sezoną, kiekvienas svajoja apie tai, kad namuose visada būtų šilta. Tačiau pastebima tai, kad gyvenant privačiuose namuose gero šildymo pasiekti senais pečiais ne visuomet pavyksta. Taip pat tam, kad namai būtų šildomi malkomis reikia ne tik daug asmeninio laiko, tačiau ir pačio pasiruošimo žiemos sezonui. Taip pat reikalingas ir apskaičiavimas, kuris leis užtikrinti tai, kad iki pavasario jums užteks atsargų, o žiemą nesušalsite, nes reikia taupyti malkas. Tad toks šildymo būdas reikalauja daug pastangų. Vienas populiariausių būdų, kuris visiškai nereikalauja jokių pastangų priešingai nei kiti kūrenimo būdai yra šilumos siurbliai oras-vanduo. Kuo jie tokie išskirtiniai? Kiekvienas asmuo, kuris įsigyja šį prietaisą neturi sukti galvos dėl to, kad grįžus namuose bus šalta, o kol namai sušils užtruks laiko. Būtent šis prietaisas pasižymi tuo, kad viskas ką reikia daryti yra prasidėjus šildymo sezonui jį įjungti ir nustatyti jūsų pageidaujamą kambario temperatūrą. Viskas. Jūsų kaip namų šeimininko darbai yra baigti. Taip pat dauguma šių siurblių pasižymi tuo, kad jų valdymas gali vykti nuotoliniu būdu. Tad jei išvykote į kelionę ir jums nereikia, kad namuose būtų labai karšta šilumą sumažinate, na prieš grįžtant ją padidate programos dėka. Viską apie oras-vanduo siurblius galima sužinoti apsilankius svetainėje https://www.vedinimas24.lt/produktai/sildymo-sprendimai/silumos-siurbliai-oras-vanduo.

Kiek kainuoja šis šildymo būdas?

Šis šildymo būdas yra vienas populiariausių, kurį renkasi naujus namus statantys, ar senus tvarkantys asmenys. Tačiau gali kilti klausimas. Kiek toks siurblys gali kainuoti. Vienas svarbus dalykas, kurį reikėtų paminėti, kad būtent tokie šilumos siurbliai oras-vanduo šildo tik grindiniu pagrindu arba specialių radiatorių pagalba. Tad prieš pasirenkant tokį šildymo būdą turite nuspręsti ar norite namus šildyti būtent tokiu būdu. O tai kiek kainuoja toks šildymo būdas priklauso nuo kelių dalykų. Pirmiausia tai kokio galingumo siurblys bus pasirenkamas. Tai priklauso nuo kvadratūros, kurią jis turės šildyti. Taip pat kainai įtaką turi ir gamintojas. Dar vienas dalykas yra ar siurblys bus kartu su integruota karšto vandens talpa.

Per kiek laiko įrengiamas?

Taigi kiek laiko trunka tokio šildymo įrengimas namuose. Jei visi darbai yra užbaigti iki galo ir reikia tik pastatyti ir pajungti siurblį tuomet darbų laikas yra iki vienos darbo dienos. Tiesa kartais laikas gali keistis priklausomai nuo tam tikros situacijos. Vedinimas24 komanda visuomet atsižvelgę į situaciją ir klientui pasako, kada jis gali tikėtis, kad jau bus galima naudotis oras-vanduo šildymo siurbliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *