Mėgstamiausia pavasarinė striukė

Pavasaris – tai nuostabus laikas, kada pagaliau dienos ilgėja, orai atšyla ir staiga visi ima jausti keistą palaimą. Tad ir pavasarinės striukės gali būti išraiška tų pasikeitusių orų ir pasikeitusių nuotaikų, kada pagaliau galima pradėti jausti naujus dalykus savo gyvenime. Kokia yra jūsų mėgstamiausia pavasarinė striukė? Klausiame keleto atsitiktinių žmonių ir prašome pasidalinti savo mintimis.

Neperšlampama, lietpalčio formos, su gobtuvu

StriukėsAistė sako, kad jai pavasarinės striukės turi būti atsparios vandeniui, kaip ir batai. „Labai nemėgstu, kada batai šlapte šlampa, ir tikrai nežinai, ką toliau daryti. Man atrodo, tai labai svarbu, kad ir striukė būtų neperšlampama. Visgi pavasariai kartais būna tokie lietingi, kad pila kaip iš kibiro. Mano mėgstamiausia striukė atrodo kaip lietpaltis, bent jau taip kalba daug draugų. Aš gal iš dalies ir pritariu, gal taip ir atrodo, bet man ji tikrai labai patinka, dėl to ir turiu. Ji ilga, platėjanti, galėčiau, kad ir su pilvu vaikščioti, niekas nepamatytų. Ir taip pat ji yra su dideliu smagiu gobtuvu. Ji ryškiai geltona, todėl tikrai panaši į kažkokį guminį ploščių“, – sako linksmoji Aistė.

Ryškios spalvos – žydra

Pasirodo, pavasarį visi mėgsta ryškias spalvas. Ir nieko keisto. Juk visa gamta atsigauna ir spalvos ima tiesiog viena po kitos nirti iš visų pusių ir rodyti mums savo grožį. Eglė sako, kad jos mėgstamiausia spalva – ryškiai žydra. Ir būtent pavasarį jai labai patinka šia spalva pašerti aplinkinių žvilgsnius. Kadangi ji turi ploną, lengvą ir labai pavasarinę striukę – ryškiai žydros spalvos. Prie jos mėgsta užsidėti geltoną šalikėlį ir akinius nuo saulės. Gerai dera ir raudoni guminiai batai.

Trumpa ir aptempta ruda striukytė

Jurgai patinka į vasarą ateiti pamažu ir nešokiruoti aplinkos ryškiomis spalvomis. „Turiu lengvos netikros odos rudą pavasarinę striukytę, ir man ji labai patinka vien dėl to, kad taip iškart pakeičia mano siluetą. Jeigu iki tol reikėdavo būti su didžiuliais kailiniais ir pūstomis žieminėmis striukėmis, tai staiga tokie pokyčiai į aptemptą ploną drabužį yra labai malonūs“, – sako ji.

Kita

Švelnių pūkų kailiniai pavasariui – irgi gali būti tinkamas pasirinkimas. Tai tarsi kailiniai, tačiau visiškai sintetiniai. Apimtimi dideli, tačiau iš tiesų gana vėsūs, todėl labai tinka pavasario orams.

Klasikinė "parka", tik plonesnė – dar vienas variantas, mėgstantiems vienodą stilių tiek žiemą, tiek vasarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *