Nemokamas kreditas – puiki proga nemokėti palūkanų.

Daug įvairių kreditų bendrovių siūlo nemokamus kreditus. Šis pasiūlymas skamba taip, lyg tai būtų kreditas, kuris tau suteikiamas, o jo grąžinti nereikia. Tačiau taip tikrai nėra, kadangi visos skolos visada šiaip ar taip grįžta pas savo šeimininkus, o kalbant apie kreditų teikimo bendroves, jos grįžta arba tokios pat, arba žymiai didesnės, o tai nutinka dėl didelių vėlavimo palūkanų, kas yra labai didelė nauda kreditų bendrovėms. Grįžtant prie nemokamų kreditų – tai tokie kreditai, kurias suteikia kreditų teikimo bendrovės, žmonėms, kurie pirmą kartą prisiregistruoja toje sistemoje, o pirma paskola – be jokių palūkanų. Labai paprastas pavyzdys – Jūs pasiskolinote 100 eurų, o po 30 dienų turite grąžinti tą patį 100 eurų be jokių palūkanų, tačiau ši akcija taikoma tik skolinantis pirmą kartą. Visus kitus kartus Jums bus taikomos palūkanos, o jeigu vėluosite įmokėti įmokas iki nurodytos dienos, Jums bus pradėtos skaičiuoti ir vėlavimo palūkanos.

KreditaiVerta paminėti ir rizikos faktorių, kuris čia tikrai yra, tačiau atlikus keletą svarbių žingsnių, galima padaryti taip, kad ta rizika labai sumažėtų. Svarbiausia tinkamai mokėti vertinti savo galimybes, pagalvoti apie savo finansinę ateitį. Nemokamas kreditas – patogus dalykas, kadangi tai lyg skola iš paprasto draugo, Jums nereikės mokėti už tai nei cento. Na galbūt būtų verta paminėti, kad registracijos mokestis dažniausiai būna 0,01 euro centas. Tačiau, kaip jau minėjome, nemokami kreditai taikomi skolinantis tik pirmą kartą. Visos kitos paskolos bus apmokestintos, ir už jas teks mokėti palūkanas. www.okreditas.lt – čia galite rasti nemokamų kreditų pasiūlymų.

Nemokamas kreditas – labai paprastas, geras dalykas, tačiau tai yra labiau reklaminis triukas, norint pritraukti klientų, kurie pasiskolinę pirmą kartą, skolinasi ir antrą. Tai yra vadinama marketingu, kuris pritraukia žmones naudotis šia paslauga. Tačiau ši paslauga yra naudinga toli gražu ne visiems – žmonės kurie nemoka elgtis su pinigais, pasiskolinę bando ieškoti laimės lažybose ar įvairiose loterijose, jos ten tikrai neras. Tai galėtų patvirtinti bet kuris žmogus, kuris tai kažkada buvo bandęs.

Viską apibendrinant, galima teigti, kad nemokamas kreditas – puiki, nemokama paslauga. Tačiau ši paslauga puiki, jeigu mokate tinkamai elgtis su savo turimais pinigais, turite garantijų, kad paskolą grąžinti pajėgsite. Kaip jau minėjome, įvairūs laimės ieškotojai, kurie neturi pastovių pajamų – laimės tikrai neras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *