Papuošalai internetu: ar verta pirkti?

Papuošalai – daugelio moterų (ir ne tik jų) aistra. Atrodo, kad ir kiek jų turėtume, vis tiek negana. Nieko nuostabaus, juk progų pasipuošti tikrai nemažai. Taigi, kyla klausimas, kur juos pirkti, kad būtų galima išsirinkti kažką įdomesnio ir sumokėti mažesnę pinigų sumą?

papuošalaiŠiandien retas kuris įsivaizduotų savo gyvenimą be interneto: esame įpratę čia ieškotis informacijos, o taip pat ir apsipirkti. Vis dėlto, ne visi pasitiki internetine prekyba, ir taip dažniausiai nutinka dėl šių priežasčių:

Manoma, kad prekės nebus kokybiškos; Baiminamasi, kad realybėje prekės neatrodys taip gerai kaip nuotraukose; Manoma, kad prekių teks laukti labai ilgai.

Nerimauti tikrai nėra dėl ko – prekės, pavyzdžiui, papuošalai internetu, bus lygiai tokios pat kokybės kaip ir perkant įprastose parduotuvėse. Be to, dauguma pardavėjų įsipareigoja netikusias prekes priimti atgal ir grąžinti pinigus, jei taip yra numatyta pirkimo taisyklėse.

Kartais baiminamasi, kad realybėje prekės neatrodys taip gerai, kaip nuotraukose, tačiau dažniausiai gali skirtis tik prekių spalva (spalva gali išsikreipti ne tik dėl fotoaparato blykstės, bet ir dėl jūsų asmeninio kompiuterio monitoriaus nustatymų). Taigi, labai didelio skirtumo tikrai nebus, kaip prekės atrodo nuotraukose ir kaip – realybėje.

Jei praeityje yra tekę užsisakinėti prekių iš užsienio parduotuvių, gali būti manoma, kad prekių teks ilgai laukti (prekių pristatymas iš užsienio parduotuvių gali užtrukti iki dviejų mėnesių ar dar ilgiau). Užsisakant prekes išLietuvos parduotuvių, prekės paprastai pristatomos per porą darbo dienų, taigi, laukti tikrai neteks ilgai.

Taigi, baimintis tikrai nėra reikalo, be to, internetinės parduotuvės turi ir savų privalumų, kurių bene didžiausias – laiko taupymas. Šiandien tai aktualu praktiškai kiekvienam, ir perkant internetu galima jo gerokai sutaupyti: nereikės važinėti po parduotuves, ieškant patinkančių prekių. Internetinėse parduotuvėse galima rasti originalesnių papuošalų, kuriuos galima pirkti tiek sau, tiek ir savo brangiems žmonėms.

Internetinėse parduotuvėse kainos paprastai būna mažesnės, ir taip yra tikrai ne dėl to, kad prekės nėra tokios kokybiškos: pardavėjams išlaikyti internetinę parduotuvę kainuoja pigiau, taigi, savo pirkėjams galima pasiūlyti mažesnę kainą.

Taigi, internetinėmis parduotuvėmis nepasitikėti nėra reikalo: jos ne tik gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų, bet ir išsirinkti kur kas įdomesnių prekių.

3 komentarai

  1. Visiškai sutinku, kad internetu pirkti papuošalai niekuo neskiria savo kokybe nuo parduotuvėje pirktų dirbinių.

  2. Taip taip, dauguma tikrai mano, kad prekės papuošalai internetu bus prastesnės kokybės nei įprastose parduotuvėse. Bet tai yra tikrų tikriausias mitas. :)

  3. Papuošalai internetu yra puiki galimybė įsigyti vienetinius dirbinius, kurie kuria išskirtinumą. Visos moterys mėgsta papuošalus, na o jų niekada nebūna per daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *