Parkavimas Rygos oro uoste nuo A iki Ž – tai žinoti verta ir Jums

Keliaudami į oro uostą jau turite pakankamai rūpesčių galvoje – susitvarkyti su eismu, bandyti spėti į skrydį, patekti pro vartus ir apsaugą… Jums nereikia pridėti nusivylimų, kurie gali kilti dėl perkrautos Rygos oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės. Pasinaudokite šiais šešiais patarimais, kad parkavimas Rygos oro uoste praeitų sklandžiai ir užtikrintumėte malonią patirtį.

1. Iš anksto rezervuokite savo stovėjimo vietą

Eismas į oro uostą dažnai gali tapti spūstis. Tai ypač aktualu kelionių piko metu ir švenčių dienomis. Norint garantuoti vietą, svarbu iš anksto užsisakyti automobilių stovėjimo aikštelę. Jei nuspręsite statyti automobilį Rygos oro uoste, galite užsisakyti savo stovėjimo vietą internetu. Tiesiog įveskite savo registracijos ir išsiregistravimo laiką, įveskite visus galimus reklamos kodus ir spustelėkite citata, kad gautumėte prieinamą kainą už savo stovėjimo vietą.

2. Ieškokite nuolaidų ir akcijų pasiūlymų

Parkavimas Rygos oro uoste gali būti pigesnis nei manote! Prieš įsigydami stovėjimo vietą, būtinai paieškokite, ar yra kuponų, kad sutaupytumėte pinigų stovėjimo aikštelėje. Kai kurie oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės pardavėjai siūlo neįtikėtinus pasiūlymus, kurių nenorite praleisti. Mūsų šiuo metu galimi pasiūlymai apima reklamą internete, savaitgalio kuponus ir atostogų kuponus. Atsiimkite kuponą šiandien!

3. Atjunkite telefono įkroviklius ir kitus maitinimo šaltinius

Prieš palikdami automobilį parkingo aikštelėje, kad pasiektumėte lėktuvą, būtinai atjunkite visus telefono įkroviklius ir kitus maitinimo šaltinius. Jei paliksite prijungtą prie automobilio maitinimo laidą, akumuliatorius veiks, o jūs galite grįžti ir pamatysite, kad akumuliatorius išsikrovė. „ADCparking.lt“ savo klientams taip pat siūlo automobilių priežiūros paslaugas, kad padėtų jums tokiose situacijose. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės į įmonės atstovus, kurie atsakys į visus kylančius klausimus.

4. Raktą laikykite saugioje vietoje

Parkavimas Rygos oro uoste reiškia, kad teks pasirūpinti kur kas daugiau nei tik parkingo vieta. Išties svarbu, kad kelionės metu jūsų automobilio raktas būtų saugus. Naudodami automobilių parkavimo paslaugą galite būti ramūs, nes grįšite raktą. Naudodami automobilio parkavimo paslaugą būtinai naudokite automobilio pastatymo raktą arba išimkite automobilio raktą iš raktų pakabuko, kad galėtumėte pasiekti visus kitus užrakintus daiktus.

5. Turėkite planą B vėlavimo atveju

Eismas Rygos mieste ir aplink oro uostą gali būti itin intensyvus, todėl būtinai suplanuokite, ko imsitės vėlavimo atveju. Iš anksto supakuokite visus lagaminus ir atsispausdinkite nuorodas ir būtinai palikite pakankamai laiko iki skrydžio, kad nepraleistumėte jo. Tada parkavimas Rygos oro uoste praeis greičiau.

6. Apsvarstykite oro uosto parkavimo alternatyvas

Dažnai galite įsigyti pigesnę automobilių stovėjimo aikštelę naudodamiesi oro uosto stovėjimo aikštele, o ne tiesiai oro uoste. „ADCparking.lt“ siūlo prieinamą, patogią ir saugią automobilių stovėjimo aikštelę oro uoste. Be to, kai pasirenkate paslaugas šioje įmonėje, taip pat galite pasirinkti, kad jūsų automobilis būtų nuplautas ir prižiūrėtas, kad grįžus jis būtų puikios būklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *