Kurie emigrantai gali gauti paskolą dirbant užsienyje?

Nėra nieko paprastesnio nei gauti paskolą. Kai atsirado greitieji kreditai, tam tereikia mobilaus telefono įrenginio, interneto ryšio ir bent minimalaus sugebėjimo naviguoti internete. Tuomet vienas, du ir paskola tavo: apsilankai kreditoriaus internetinėje svetainėje, pasirenki dominančios paskolos parametrus, užsiregistravęs ir patvirtinęs tapatybę pateiki tą paraišką kreditoriui ir… viskas! Įgudęs internautas gali tą visą tai atlikti per 5 minutes. O jei nereikia registruotis ir tvirtinti tapatybės (nes tą jau būna padaręs prieš tai), tas laikas sutrumpėja iki minutės ar dviejų.

Paskolos dirbantiems uzsienyjeTaip pasiskolinti yra lengviau nei suskaičiuoti kiek bus du kart du. Na gerai, galbūt ne taip lengva, tačiau palyginus su tuo, ką žmonės reikėdavo iškęsti anksčiau – tai tikrai yra velniškai paprasta. Tą patvirtina ir skaičiai: Lietuvoje vien šią minutę yra bent 200 000 žmonių, kurie turi "pasiėmę" vartojimo kreditą. Bet čia turime pridėti ir vieną svarbų dalyką, kad žmonės nesusipainiotų: čia mes kalbame tik apie lietuviškas paskolas Lietuvoje gyvenanties žmonėms. Jei jūs esate lietuvis ir jums reikia paskolos dirbantiems užsienyje, tuomet reikalai truputį koreguojasi.

Kreditoriai labai lengvai skolina Lietuvoje gyvenantiems lietuviams, nes rizikų yra labai mažai. Net jei žmogus negrąžins paskolos, tai visada bus galima ją perduoti antstoliams ir tuomet šie jau išieškos likusią grąžinti sumą. Bet jei kalbėsime apie paskolas dirbantiems užsienyje lietuviams, tai viskas pasidaro sudėtingiau, nes padidėja rizikos. Jei toks žmogus negrąžins paskolos – piktybiškai ar nepiktybiškai yra visai nesvarbu – tai kaip Lietuvos teisėsaugos ranka galės jį pasiekti? Todėl kreditoriams yra labai svarbu ar emigrantas yra tik laikinai užsienyje dirbantis asmuo ar ten jau ir kuria savo gyvenimą. Nuo to priklausys turbūt kiekvienio kreditoriaus atsakymas į užklausą dėl paskolos.

Jei emigrantas užsienyje dirba tik laikinai, bet jo nuolatinė gyvenamoji vieta ir neklinojamasis turtas yra registruoti Lietuvoje, tuomet tokiam žmogui pasiskolinti negalės būti sudaroma jokių kliūčių. Net priešingai, dėl didesnių pajamų bus galima gauti paskolą pigiau. Bet jei emigrantas užsienyje dirba ir tuo pačiu ten turi nuolatinę gyvenamąją vietą, tai viskas keičiasi. Tokioje situacijoje – paskola dirbant užžsienyje nebus suteikta ir alternatyvos reikės ieškoti toje šalyje, kurioje gyvenama ir dirbama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *