Persikraustymui verta nuomotis autobusiuką

Mikroautobusai nuomaiPersikraustant į kitą butą tame pačiame ar net kitame mieste, labai patogi ir daug problemų panaikinanti paslauga yra krovininio mikroautobuso nuoma. Susidėję savo daiktus į šį autobusiuką, išvengsite daugybės problemų, visada galėsite patys kontroliuoti persikraustymo procesą.

Pirko butą susituokę

Štai šiandien krovininio mikroautobuso nuoma reikalinga trisdešimtmečių porai, kurie atkrausto butą. Pora prieš keletą metų susituokė, tuomet ėmė būsto paskolą ir nusipirko tikrai neblogą butą. Kaip prisimena žmona, jau tada daug darbo nudirbo su tuo nekilnojamuoju turtu: „Man keista, kad žmonės seniau taip gyvendavo. Čia buvo nemažai darbo visą tą sutvarkyti buitį. Žinote, sienos ant kilimų, baldai senoviniai – visa tai tikrai nekelia turto vertės. Gal dėl to ir nusipirkome gana pigia. O kai nusipirkome, pusmetį kartu čia tą butą remontavome, kuopėme, tvarkėme. Po mūsų remonto, jis tiesiog atrodė pasikeitęs negrįžtamai. Nors į tą remontą investavome gal tik kelis šimtus eurų. Kiek ten tekainuoja glaistas, kiliminė danga ir linoleumas virtuvei“, – prisimena žmona.

Suremontavo ir įleido nuomininkus

Su nuoskauda abu atidavė raktus nuomininkams ir atsisveikino metams. Buvo nutarta butą išnuomoti tokiam laikui, kad šiek tiek būtų mažiau nuostolių, pasidengtų patirtos išlaidos. Kadangi butas dabar atrodė prabangiai, buvo nemažas, net keturių kambarių, tai ir nuoma nemaža. Skaičiavo, kad per metus iškart susirinks apie 1000 eurų, o tai tikrai puikus skaičius, norint, kad atsipirktų būsto turėjimas. Taigi, suremontavo ir įleido nuomininkus. O kas tada? O tada paaiškėjo, kad viskas daug sunkiau, nes į tą laiką ėmė komplikuotis poros santykiai.

Po metų išsiskyrė

Ir štai pasibaigus metams, pora išsiskyrė. Kaip pasakojo perkraustytojų komanda – tokių atvejų dažnai būna. Žmonės artimi, kol turi mažiau. Kai prasideda bendras turtas, prasideda nepasidalijimas, kiekvienas turi skirtingus norus, sprendimus, spaudžia vienas kitą, bando palenkti savo naudai. Nieko gero šeimoje tai neatneša. Tai štai šiandien perkraustytojai su išnuomotu autobusiuku aplanko net kelis taškus. Važiuoja į tą butą, kuriame iki šiol gyveno pora. Tada važiuoja į kitą butą, kur veža jos daiktus. Ir galiausiai iš bendrojo buto išveža daiktus ir išdalina, kam jie kur priklauso. Skaudu atsidalinti viską, kita vertus, ko tik tas gyvenimas neiškrečia. Po metų išsiskyrus, visokių dalykų pasitaiko, tenka ir turtus dalintis, ir mikroautobusą samdyti, kad visus daiktus pavyktų sudėti ir išvežioti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *