Pinigai nenumatytiems atvejams

Paskolos greitaiLietuvoje greitos paskolos vis labiau populiarėja. Tai paprastas ir greitas būdas pasiskolinti pinigų tuomet, kai jų labiausiai reikia. Jeigu ir jums reikalinga tokia paslauga, tai prieš pasirašant pirmą pasitaikiusią sutartį dėl kredito, verta žinoti svarbiausią informaciją.

Tokios paskolos suteikiamos ne visiems norintiems. Svarbu žinoti, kas jas gali gauti ir, kokios yra siūlomos sąlygos. Dabar greiti kreditai suteikiamai tik pilnamečiams asmenims. Taigi, jūs turite būti sulaukę 18 metų. Amžiaus riba iki kurios gali būti teikiamos šios paslaugos priklauso nuo bendrovės, pavyzdžiui, daugelyje jų paskolą gali gauti asmenys iki 70 metų. Dėl tikslių reikalavimų reikia kreiptis į pasirinktą kreditus suteikiančią bendrovę. Kitas svarbus kriterijus – turite būti Lietuvos Respublikos pilietis. Taip pat turite turėti sąskaitą Lietuvos banke, mobilųjį telefoną ir el. pašto dėžutę. Jų reikės tam, kad būtų galima patvirtinti registraciją ir jūsų tapatybę.

Kreditai teikiami tiek bankuose, tiek ir kreditų bendrovėse. Pastarosios taiko lanksčias sąlygas savo klientams. Be to, greitos paskolos suteikiamos tikrai labai greitai. Tai daugeliui yra puikus pretekstas naudotis tokiomis paslaugomis. Kreditai suteikiami nedidelėmis sumomis, dažniausiai iki 700 eurų. Kitas svarbus etapas – laikotarpis. Priklausomai nuo bendrovės ir sąlygų bei sumos galimas laikotarpis nuo 1 mėnesio iki vienerių metų. Tokie greiti kreditai išduodami greitai po to, kai užpildomi reikiami dokumentai bei patvirtinama tapatybė. Dažniausiai tai užtrunka apie 15 minučių. Taigi, jei jums pinigai reikalingi dar tą pačią dieną, tai ši paslauga tikrai gali jums pagelbėti.

Kokios dažniausios priežastys, kurios pastūmėja žmones naudotis greitais kreditais? Ne retai skolinamasi sumokėti mokesčius, kurie, ypatingai žiemos mėnesiais, gali tapti neplanuotai didesni, nei buvo palikta suma biudžete. Taip pat dažnai imami kreditai, kai staiga prireikia tam tikrų pirkinių. Staiga pamačius, kad yra puiki akcija tai prekei, kurią jau senai planuojate įsigyti, paskatina imti kreditą. Tai labai patogu, jei iki algos liko nedaug, o iki to laiko akcija pasibaigs. Taigi, jūs galėsite džiaugtis pirkiniu ir greitu laiku grąžinti skolą. Svarbu tinkamai įvertinti savo finansines galimybes paskolos ėmimo momentu.

Šiuo metu greitos paskolos yra puikus būdas daugeliui pasinaudoti pinigais būtent tuomet, kai to labiausiai reikia. Įvairių priežasčių tam padaryti yra labai daug. Svarbu, kad greiti kreditai būtų imami atsakingai. Tuomet jie netaps našta, o pinigai atneš naudą jums reikiamu momentu.

1 komentaras

  1. Kaip gerai, kai yra iš ko pasiskolint. Kartais tikrai būna taip, kad prisireikia pinigų,o nėra iš ko paimti.. Greitieji kreditai tikrai gelbėja, jei skolinamasi įvertinant pajamas ir grąžinimo terminus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *